<

Дрони атакували порт у Краснодарському краї рф, є пошкодження, виникла пожежа

11:37 | 5.12.2025 / Новини / /
Перегляди
6
/ Коментарі відсутні

У ніч на 5-те грудня дрони атакували порт у російському Темрюку Краснодарського краю, є пошкодження, виникла пожежа.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на оперштаб Краснодарського краю РФ, росЗМІ, російські пабліки.

Спочатку в російських пабліках з’явилися повідомлення про те, що Темрюкський морський торговий порт у Краснодарському краї атакують БпЛА.

Пізніше були повідомлення про ураження резервуарів з паливом і пожежу.

Згодом оперштаб Краснодарського краю РФ підтвердив інформацію про ураження і пожежу, яку, за його даними, гасили 8 одиниць техніки.

Оперштаб Краснодарського краю РФ: “Через атаку БпЛА київського режиму пошкоджено елементи портової інфраструктури в Темрюку. Сталося загоряння”.

Пізніше Astra зазначила, що проаналізувала кадри очевидців пожежі і дійшла висновку, що відео зняте з траси Темрюк-ст.Голубицька, відстань від точки зйомки до порту — 4 км.

Згідно з аналізом російського пабліка, горить газовий термінал.

Морський порт Темрюк — порт у Темрюкській затоці Азовського моря на Таманському півострові в Краснодарському краї.

Там знаходиться портовий комплекс, через який проходять різні види вантажів — в тому числі і скраплений вуглеводневий газ (СВГ) та інші нафтові вантажі.

На сайті юрособи порту зазначено, що його основним видом діяльності є “перевалка генеральних, навалювальних (у тому числі зернових та інертних), наливних вантажів, надання в оренду виробничих і складських потужностей”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер