<

Бойовики збільшили інтенсивність застосування стрілецької зброї, є поранені

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:49 | 30.10.2018 / Новини /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

Минулої доби бойовики 20 разів порушили режим тиші. 1 український військовий отримав поранення. Від початку поточної доби окупанти обстріляли позиції ОС біля Павлополя – втрат серед бійців ЗСУ немає.

Про це йдеться у зведенні прес-центру Об’єднаних сил станом на 7:00 30 жовтня, – передає УП.

“Кількість обстрілів в порівнянні з попередньою добою не зросла, але противник збільшив інтенсивність застосування стрілецької зброї, зокрема і великокаліберної”, – підкреслили у штабі.

“Ворог вів вогонь по наших позиціях в районах населених пунктів Станиця Луганська, Верхньоторецьке, Авдіївка, Піски, Красногорівка, Новотроїцьке, Новомихайлівка, Чермалик, Павлопіль, Гнутове, Водяне та Лебединське”, – йдеться у звіті.

Під час ведення бойових дій протягом минулої доби один військовослужбовець ОС отримав поранення.

Від початку цієї доби бойовики зі стрілецької зброї,обстріляли українські у районі Павлополя. Втрат серед бійців ЗСУ немає.

За даними розвідки, 29 жовтня 1 бойовика було знищено, ще 2 – поранено.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Грудня, Неділя
20 Грудня, Субота