Нововолинськ має стати безпечним містом – Володимир
14:02 | 16.10.2015 / Обличчя БУГу /
/
коментарів 5
Містечко Західної Волині ділиться із читачами сайту обличчями тих людей, хто тут живе. Будь-яка місцина нашої Батьківщини – це люди які пишуть історію, роблять буденні справи, які створюють атмосферу цілої країни, починаючи із свого міста чи села.
Пропонуємо, познайомитись із миттєвостями життя звичайних перехожих Нововолинська, зафіксованих на світлинах, знайомтесь:
Володимир Шаповал, голова ГО “Самооборона Нововолинськ”.
“Нововолинськ має стати безпечним містом.”
ДРУГ!
Після Майдану я бачив , що Самооборона є.Вона робила роботу у різних напрямках.Але на даний момент її не існує.Про неї не чути.Знаю багато людей які приймали участь і є членами самооборони нововолинська.Вони як один кажуть що їх використали та кинули як нікому не потрібних.Люди розбіглись хто куди.Хоча був би нормальний керівник то я вам скажу там є дуже хороші та віддані люди.Вони були б готові працювати далі.
Люди в АТО, а не розбіглись
Чи ти хоч Карпуса в патрулі від Самооборони?)
я знаю майже віх активістів самооборони. В АТО 30 відсотків а може й менше.Інші не хочуть своїми патріотичними вчинками заробляти бали комусь.Їх вже й так використали як могли.
Шаповал все одно переможе на виборах!