Як шпроти в банці: Нововолинські маршрутки за 3 гривні
«Дозвольте, панове, – подумав я сам собі, прочитавши на сайті «БУГ» про здорожчання проїзду у міських маршрутках до 3-х гривень. Але ж у нас є міська прокуратура зі славним прокурором О. Шпотою на чолі».
Яка повинна втрутитись і розставити всі крапки над «і» у плані законності, щодо феодального свавілля міських властей. Не чекаючи на реакцію Антимонопольного комітету та всіляких «дурниць» якими, вочевидь, на думку місцевих бюрократів є громадські слухання та безумовне виконання «Закону України про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Відомо, що нововолинські міські прокурори самоусунулись від виконання своїх прямих обов’язків, усупереч Конституції держави та «Закону України про прокуратуру» і перетворились у кабінетно-диванний планктон. Який замість того, щоби боротися зі злочинністю, малює мистецькі графіки та діаграми її росту і жалібно квилить про, нібито якесь напівзаконне рішення вищих сил. Котре позбавило прокурорів священного права вести боротьбу проти організованої злочинності і корупції у Нововолинську. А тому, вони змушені були порушити присягу, яку давали на вірність народу України і стали мовчки отримувати незароблену платню, практично, ні за що. Роблять вони це вже не вперше. Ставлячи свою бездіяльність вище конституційних прав і свобод членів територіальної громади міста. Якій вони, у ролі її наймитів, поклялись вірно служити та захищати. За зарплату розміру немалого. Порівнюючи застояне болото у яке перетворилась Нововолинська міська прокуратура, із їхнім центральним відомством – ГПУ та бурною діяльністю, що розвинув новий Генеральний прокурор України Віктор Шокін саджаючи на нари злочинців різних мастей і кольорів із місцевими неробами, стає аж надто дивно від здичавіння нинішньої прокурорської команди. Відомо, також і те, що співробітники прокуратури із нетерпінням чекають квітня місяця, щоби перебратись у Володимир-Волинський. За моїми даними, «велике переселення» прокурорів на «землю обітовану», відміняється. Вони залишаться там, де і були – у колишньому комунальному дитячому садку № 9, що по вул. Маяковського, 19. Відібраному у нововолинських роботяг. А якщо так, то потрібно (і то вже!) починати боротися із феодалізмом і булькаючою та шкварчачою, ніби сало на пательні, корупцією посеред місцевої владної команди. Так-так, саме звідти і розпочніть Олександре Володимировичу – із міської ради! Звідти все зло. Якщо ж ні – то процес очищення влади, згідно відповідного закону, почнеться із вашої персони. Якщо вже не почався.
04.03. 2015 року, Анатоль Бідзюра,
голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ.
Цю статтю я не зрозумів. До чого ви це все написали. При чому маршрутка по 3грн до прокуратури???
Уважніше читайте. Нагляд за виконанням законів України та іншими нормативними актами на підконтрольній території, у нашому випадку – “Закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, який регламентує та дозволяє\забороняє вводити нові розцінки на проїзд у маршрутках, виконують прокурори міських прокуратур. У нашому випадку такого нагляду, а відповідно і реагування у вигляді прокурорського подання чи протесту, не було. Цим можна було уникнути скандалу і загасити конфлікт у зародку. Або, просто пояснити порядок збільшення плати за проїзд та дотримання всіх необхідних процедур. Як міському голові, який рідко коли звертав увагу на законність чи незаконність своїх дій, так і власникам маршрутів.
Якщо перевізники не піднімуть ціни, то їздити їм буде не рентабельно. То що може хай взагалі не буде маршруток в місті. Я взагалі за популяризацію велосипедів
Та скільки можна мусолити той загальний нагляд в прокуратурі, якщо вже забрано новим законом ( який, на ваш превеликий жаль, прийняла не прокуратура міста Нововолинська, а ВРУ) забрано повноваження прокуратури по нагляду за додержанням законів. неможе вже прокурор внести подання чи навіть провести перевірку. це закріплено на законодавчому рівні, а не в Нововолинську так собі вирішили. читайте зміни до законодавства ( доречі, за жовтень ще)
Це не закріплено у Конституції України! На вашу думку, що має перевагу: Конституція чи якийсь смішний закон, котрий зобов’язує прокурорів бездіяти на радість злодіям і багатіям?
Читайте текст чинної Конституції України. Та, яку цитуєте Ви, не є чинною. Ці зміни внесені в середині 2014 року, а простіше кажучи – ми повернулись до Конституції України зразка 2004 року. Повторюсь з уточненням – ЧИТАЙТЕ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО
Досить боротись з вітряками, готуйтесь до виборів!