Якого бренду блендер купити: 5 найкращих виробників багатофункціональних подрібнювачів

Якісний блендер на вагу золота. За його допомогою можна приготувати що завгодно: фруктовий коктейль з льодом, дитяче пюре для першого прикорму. Вибрати потужний, безпечний і зручний девайс не так вже й складно. Головне — ретельно проаналізувати технічні характеристики, щоб зрозуміти, чого можна очікувати в експлуатації. Перший і найважливіший критерій — виробник. Від нього залежать продуктивність, функціональні можливості та особливості конструкції.
Gorenje
Словенська компанія Гореньє пропонує цікаві моделі для широкого спектра завдань. Кожна нова розробка враховує актуальні потреби користувачів і підлаштовується під вимоги часу.
За призначенням фірмові блендери класифікують на побутові та спортивні, а за конструкцією — на занурювальні та стаціонарні. Головні їхні переваги — це ергономіка та функціональність. Завдяки великій кількості насадок, пристрої наздоганяють кухонні комбайни: подрібнюють, змішують, збивають, розколюють лід.
Впізнаваність Гореньє зумовлена грамотним підходом до проєктування дизайну. Виробник турбується не тільки про зовнішню красу, а й про комфортне зберігання та простий догляд. Можна вибрати блендер Горенья у магазині https://www.moyo.ua/ua/bt/tekhnika-dlya-kuhni/blendery/gorenje/ за потужністю, типом керування, формою та об’єм чаші, рівнем захисту.
Bosch
Серед амбасадорів німецької якості — Бош. Це бренд, який досконало знає, чого хочуть користувачі. Фірмова техніка демонструє, що таке правильне делегування рутинних процесів. Великі настільні моделі блендерів Бош з вбудованою чашею відрізняються самостійністю. Власнику залишається лише натискати на кнопки та завантажувати продукти, а сам процес подрібнення повністю автоматизований і не потребує ручного контролю.
Компактні ручні пристрої мало важать і швидко справляються з великими обсягами роботи.
Для додаткового комфорту Бош використовує додаткові фішки:
- Безшумні мотори;
- ніжки, які не дають корпусу ковзати по гладких поверхнях;
- відсік для зберігання шнура, щоб він не заплутувався та не займав зайвого місця;
- підсвічування — для більш зручного спостереження за процесом;
- кнопки для легкого від’єднання насадок.
Braun
Компанія Браун відома своїми гаджетами для повсякденного користування. Серед них дрібні кухонні помічники, які поєднують в собі естетичний дизайн та передові технології.
Купити подрібнювач Браун для домашньої кухні мотивують чотири фактори:
- Баланс ціни та якості
Платити доводиться за реальні характеристики, а не за відомість чи дизайнерські фішки. - Щедра комплектація
Аксесуари на всі випадки життя: для пюрування, збивання, шаткування та інших функцій. - Лаконічний дизайн
Мінімалістичне оформлення без зайвого декору, який ускладнює догляд. - Велика кількість швидкостей
Інтенсивність подрібнення легко змінювати завдяки інтуїтивному керуванню.
Electrolux
Надійність — це Електролюкс. У блендерів від цього шведського бренду чимало переваг. Вони ергономічні й довговічні, стильні зовні та оснащені сертифікованими компонентами. Місця займають мало, в догляді невибагливі, працюють стабільно. За конструкцією діляться на ручні та настільні. Місткість залежить від моделі: малопотужні з ніжкою зазвичай оснащуються невеликою вузькою склянкою, а продуктивні — тарою на літр або більше.
Tefal
Тефалівські подрібнювачі оптимізовано споживають електроенергію і підходять для побутового і для професійного використання. З метою безпеки їхня конструкція передбачає захист від перегрівання, випадкового вмикання, розбризкування. Комфорт забезпечується прогумованими ручками, нековзними ніжками, підсвічуванням і режимом самоочищення.
Ціни блендерів від популярних виробників варіюються, тож можна знайти рішення на будь-який бюджет. Насадки роблять збирання дорожчим, тому варто підбирати комплектацію з огляду на потреби. Немає сенсу переплачувати за ті аксесуари, які точно не будуть використовуватися.