Мер Володимира-Волинського каже, що його скомпроментував «регіонал, який за життя не прочитав і Букваря»
Хотів очорнити опонента, а втрапив у свою ж пастку. Принаймні, так зараз виглядає ситуація зі скандалом, який минулого тижня було здійнято довкола міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка.
Шуму наробили доволі багато, ще більше було написано спростувань, що в результаті спрацювало доволі вдало на створення гарного іміджу самому Саганюку, – повідомляє Під Прицілом.
Натомість сам очільник Володимира-Волинського Петро Саганюк взагалі заперечив факт обшуків, про які уже другий тиждень пишуть у ЗМІ. І запевнив, що скандальну та недостовірну інформацію розповсюджують його політичні опоненти.
Мотивом для цього, на думку Петра Саганюка стало опитування мешканців міста, і, мовляв, переважна більшість голосів була б на користь саме Саганюка, а не його опонента.
Градоначальник Володимира-Волинського спростовує цю інформацію, тим більше що автор навіть переплутав імена його синів та ще згадав й тим, що у публікаціях згадав його неіснуючого зятя, про дерибан землі та дачу в Іспанії. Петро Саганюк каже, що він здогадується, хто замовник цих статей.
«Це один кандидат майбутній, який відкосив колись від армії, бо в нього паранойя. там є в нього помічник один з депутатів, один з ккрівників поиужних підприємств. яким я як поперек горла стояв, завжди свою позицію говорив, те, що я думаю, вони зробили опитування, бачать, що в мене рейтинг більший, і давай мочить. Яке золото? Який бурштин? Яке кришування? Та він, мабуть, за життя не прочитав і букваря до кінця. З трійками школу закінчив, з трійками закінчив ПТУ, та він замість «щ» пише «сч»»
Саганюк переконує. що ком тільки з правоохоронців не повідомляв про незаконну реалізацію підакцизних товарів, однак належної реакції так і не було.
Зі слів градоначальника Володимира-Волинського, люди, яких негативно висвітлили у цих публікаціях, ще роздумують. чи подаватимуть на кривдників до суду.
А де посилання на джерело?
То чому не послали джерело???)
Коли вже БУГ почне друкувати статті без орфографічних і синтаксичних помилок? Таке враження, що це блог пятикласника, а не інтернет-видання цілого регіону. Чи такою манерою автор захотів підіграти п. Саганюку, який вважає основною характеристикою опонентів невміння грамотно писати? А ще нашому градоначальнику (слово то яке – руське!) приписано слова тюремного жаргону: мочить, деребан. Чи так він і висловлювався?? А ще цікаво, в якій формі мер повідомляв правоохоронців? Є заяви? Під яким номером реєструвались?Ех-хе-хех. Яке це болото, коли придивитись, ота наша місцева периферія.
Це передрук із сайту “Під прицілом” – це їхні помилки. “БУГу” треба просто уважніше ставитися до безграмотності своїх колег)
Петя срёт на других кандидатов и хочет своего наместника толкнуть. Старый хрен. Поживем – увидим. Петя, это тебе же аукнется…
Саганюк молодець,як всі хочуть дорватися до влади,і очорнити мера,працюйте на благо міста,а то різним Воронам в раді спокійно не сидиться,задовбали!!!!