Дзвінки у Польщу за копійки: несподіване рішення
Безвіз та інтеграція до Євросоюзу відкрили українцям більше можливостей для поїздок за кордон. Цілком зрозуміло, що найбільш відвідуваною стала найближча до нас Польща. Відповідно, значно зріс обсяг комунікацій з цією країною, оскільки люди постійно спілкуються з рідними та близькими.
Як здійснювати дзвінки у Польщу не дорожче, ніж по Україні? Про це ми спитали фахівців компанії Київстар та отримали у відповідь кілька рішень, про які зараз докладніше розповімо.
Пільгові хвилини у тарифах
Для початку відзначимо, що карта світу розділена на кілька тарифних зон. До першої належать країни, куди дзвінки максимально недорогі, оскільки з місцевими операторами в Київстар є вигідні домовленості. Саме сюди потрапляє Польща.
Завдяки цим факторам Польща стала однією з п’яти країн, для яких виділені безкоштовні хвилини в усіх актуальних передплачених та контрактних тарифних планах Київстар:
- “Спілкування без кордонів” – 60 хв;
- “Розваги без кордонів” – 120 хв;
- “Відео без кордонів” – 180 хв;
- Smart Max – 300 хв;
- Smart Business – 1000 хв;
- Smart Business + – 3000 хв.
Пільгові хвилини виділені в тарифі, тому оплата за них вже проведена на загальних умовах. Це означає, що при дзвінку на код Польщі можна без додаткової оплати спілкуватися протягом наявного залишку хвилин. Це дуже зручний варіант зв’язку з Польщею, яким користується більшість українських абонентів.
Спілкування через месенджери та соцмережі без обмежень
Інтернет – чудова альтернатива мобільному зв’язку. З його допомогою можна зателефонувати в будь-яку країну світу, взагалі уникаючи при цьому роумінгу та інших обмежень. На зв’язок витрачається тільки інтернет-трафік, який сплачується за одним тарифом, незалежно від того, куди ви посилаєте повідомлення або телефонуйте відеозв’язком.
При цьому актуальні тарифи передплаченого зв’язку мають більш 27 сервісів, де витрата мобільного трафіку не тарифікується. Для прикладу розберемо тариф “Спілкування без кордонів”. За його умовами у користувача є можливість використовувати наступні месенджери та соцмережі без тарифікації трафіку:
- Facebook та месенджер даної мережі;
- Viber та Telegram;
- Skype та Twitter;
- WhatsApp.
Використовуючи для комунікації ці сервіси, абоненти практично не платять за витрату виділених в тарифі мегабайт. Це зручна можливість заощадити, яку варто розглянути.
Як зателефонувати до Польщі: чек-лист
Якщо ви звикли до традиційного формату голосового зв’язку, ця інструкція допоможе правильно набрати номер польського абонента. Алгоритм нагадує внутрішній український набір, але з невеликими відмінностями:
- перед номером вводиться код Польщі +48 (код України в світовому номерному фонді +38);
- далі йде 3 цифри коду мобільного оператора або стаціонарної мережі певного населеного пункту;
- останні 7 цифр – індивідуальний номер абонента.
Уважно набирайте номер та спілкуйтеся без обмежень на максимально вигідних умовах!