<

Загинув пасажир: на Волині судили водія, який п’яним скоїв смертельну аварію

16:41 | 11.02.2025 / Новини / /
Перегляди
156
/ Коментарі відсутні

Понад п’ять років позбавлення волі – постановлено вирок винуватцю смертельної ДТП в Луцькому районі.

Про це повідомили у пресслужбі Волинської обласної прокураутри.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури суд визнав 55-річного жителя села Залісоче Луцького району винуватим у порушенні в стані алкогольного сп’яніння правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесні ушкодження та смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Увечері 7 березня 2024 року чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля «Volkswagen Passat», на автодорозі поблизу селища Гремяче Луцького району не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та з’їхав у кювет, де авто зіткнулося із бетонною спорудою.

У результаті ДТП троє пасажирів отримали травми, а один – 49-річний чоловік – загинув.

Суд призначив водію покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 5 років.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Березня, Понеділок
16 Березня, Неділя