ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:59

У Володимирі-Волинському вшанували жертв політичних репресій

14:51 | 19.05.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / 2 коментарі
1+

19-го травня у Володимирі-Волинському відбувся пам’ятний захід присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій. Провели його у парку “Слов’янський” біля символічної могили “Борцям за волю України”. 

Участь у заході взяли представники влади міста та району, духовенство  та громадськість. Панахиду звершили священики УПЦ КП.

Перед присутніми вистпупили заступник міського голови Олег Свідесрький та співробітник Володимир-Волинського Державного історико-культурного заповідника “Стародавній Володимир” Петруня Гринчук.

“Про кожну з жертв, покладених на вівтар нашої незалежності, ми маємо пам’ятати, розбудовуючи Україну, відстоюючи її майбутнє зі зброєю в руках, що зараз героїчно роблять наші військові на Східному фронті. І ворог у нас, до слова, той самий, який катував і знищував наших дідів і прадідів за те, що любили Україну”, – сказав заступник міського голови Олег Свідерський

Наприкінці заходу усі мали можливість покласти квіти до символічної могили “Борцям за волю України” та поставити запалені лампадки.

Нагадаємо, 2 червня 1937 було ухвалено постанову Політбюро ЦК ВКП (б) «Про антирадянські елементи», згідно з яким 5 серпня 1937 вийшов наказ НКВС СРСР № 0044, що поклав початок масових репресій. Без суду людям виносили смертні вироки, які виконувалися негайно.

Згідно з розсекреченими архівами і документами СБУ, в Україні з 1935-го по 1951 рік жертвами розкуркулення стали понад 2 млн 800 тисяч людей.  Більше 1,7 млн людей було відправлено в табори.

2 коментарі
  1. Як раз на світлинах показали всіх комуняк бувших

    2+

  2. комуняка – це не приналежність до КПСС, а приналежність до партії, яка при владі, стан души “ближче до корита”, а називатися при цьому можна і бандерівцем

    0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"