<

Кредобанк

У Володимирі-Волинському скасовано послаблення карантинних обмежень, в тому числі й громадський транспорт

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:44 | 4.06.2020 / Володимир / /
Перегляди
7
/ коментарів 11

На Волині скасовують ряд послаблень карантину, у Володимирі-Волинському відміняють громадський транспорт. Таке рішення прийняли на засіданні Волинської регіональної комісії з питань ТЕБ та НС 4-го червня.

Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

Через високий рівень захворюваності на коронавірус за останній період у місті та районі Володимир-Волинський скасували заходи щодо пом’якшення карантинних обмежень, які ввели з 29-го травня. В тому числі припинить курсувати й громадський транспорт.

Зазначають, що дане рішення зумовлене високим рівнем захворюваності на 100 тисяч населення (показник інцидентності) в області. Як повідомила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, станом на 4-те червня на Волині інцидентність становить 12,89 при допустимій нормі – не вище 12-ти. Зокрема, найвищий показник нині у Володимир-Волинському районі – 39. Серед активних вогнищ залишається місцева птахофабрика.

Так, мова йде про скасування на усій території області окремих послаблень, що були дозволені попереднім рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 29.05.2020-го року, за виключенням пасажирських перевезень, робота яких регламентується постановою КМУ №435.

Окрім цього, до населених пунктів (смт Олика Ківерцівського району, м.Ковель, Ковельський район), де досі заборонено послаблення карантину потрапили також місто Володимир-Волинський та Володимир-Волинський район. Відповідно в княжому місті ряд послаблень, в тому числі пасажирські перевезення, відмінені.

«На жаль, населення сприйняло послаблення карантину як його відміну, і саме тому сьогодні маємо такі невтішні результати із захворюваністю. В окремих районах області досі дуже складна ситуація і мова про послаблення взагалі не ведеться. Щодо решти території, то всі обмежувальні заходи діятимуть до того моменту доки ситуація не стабілізується. Якщо на вівторок ми отримаємо додаткові показники, то відповідно до внесених 3-го червня Кабінетом Міністрів змін в постанову, ми зможемо переглянути наше рішення за результатами спостережень трьох днів, а не семи», – зазначила заступниця голови ОДА Тетяна Щербак.

Нагадаємо, у Володимирі-Волинському роботу громадського транспорту відновили з 2-го червня.

коментарів: 11
  1. Як надоїли з своїм карантином, як доїжати на роботу з сіл тим, хто не має власного транспорту?

  2. А автобус Епікура і надалі буде їздити возити людей на роботу і розносити той коронавірус далі по цілому району. На що дивиться пан Петро

  3. А хіба когось цікавить як доїжджати на роботу, не має чим то звільнятися і дома сидіти. Вони ж цього й хочуть, щоб люди геть обідніли. Їм треба зменшити кількість населення. Геноцид.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя