<

Тест-драйв пандуса в “хрущовці” влаштують у Володимирі-Волинському

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:43 | 27.11.2017 / Володимир /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

В під’їзді одного з будинків Володимира-Волинського відбудеться тест-драв встановленого пандуса. Випробовування заплановано на 28-ме листопада об 12 годині на вулиці Сагайдачного № 7 (перший під’їзд).

“Коли у місті будували так звані “хрущовки”, ніхто тоді не замислювався, що поряд є люди, які пересуваються на інвалідних візках. Наразі облаштувати пандус за державними будівельними нормами у такій будівлі неможливо. Проте громаді і владі спільними зусиллями вперше вдалося встановити “хитру” конструкцію. Хоч вона теж не вписується у “держстандарти”, зате з її допомогою чоловік із першого поверху будинку №7, що на вулиці  Сагайдачного, нарешті зможе виїхати на вулицю,” – зазначає Світлана Федонюк.

Ініціатор встановлення пандуса, депутат районної ради Ганна Фурман запрошує представників виконкому міськради, ЖЕКу, депутатів, журналістів, членів Володимир – Волинської організації інвалідів, небайдужу громадськість на пробний виїзд у інвалідному візку.

Попередньо Ганна Фурман провела випробування пандуса разом із депутатом міськради Світланою Федонюк та громадськими активістами. Було виявлено недоліки, які оперативно усунули працівники ЖЕКу.

Чи з’являться пандуси в інших володимир-волинських “хрущовках”, чи зручно ними користуватись особам з інвалідністю та їх рідним – стане відомо після своєрідного тесту на візку.

Пандус (фр. pente douce – пологий схил), також рампа – полога похила доріжка, яка з’єднує дві різновисоких горизонтальних поверхні, зазвичай для забезпечення переміщення колісних транспортних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок