<

На виїзній нараді розглянули можливість будівництва об’їзних доріг у громаді Володимира

22:01 | 25.12.2021 / Володимир / , /
Перегляди
1208
/ Коментарі відсутні

25-го грудня у Володимир-Волинському районі посадовці проінспектували місця можливого будівництва трьох об’їзних доріг: зі сторони Нововолинська на вулицю Устилузьку, з вулиці Зимнівської на вулицю Луцьку, а також розглянули варіант об’їзної дороги з вулиці Пилипа Орлика у бік села Володимирівка.

З ініціативи народного депутата Ігоря Гузя відбулась робоча зустріч за участі керівника Служби автомобільних доріг Волинської області Анатолія Посполітака, міського голови Ігоря Пальонки, його першого заступника Ярослава Матвійчука, голови Зимнівської громади В’ячеслава Католика, депутата облради Андрія Бокоча, голови районної ради Віктора Хиця та керівників управлінь інфраструктури та містобудування міськвиконкому Ігоря Возного та Андрія Трофимука, – інформують на сайті Володимира.

Під час наради її учасники обговорили питання будівництва доріг державного значення у 2022 році на території Володимир-Волинського району і здійснили виїзд на місця можливого будівництва трьох об’їзних доріг, а саме: об’їзної дороги зі сторони Нововолинська на вулицю Устилузьку, з вулиці Зимнівської на вулицю Луцьку, а також розглянули варіант іще однієї об’їзної дороги з вулиці Пилипа Орлика у бік села Володимирівка.

Учасники наради зійшлись на думці, що будівництво перших двох об’їзних доріг протяжністю 2,4 та 2,8 кілометра є більш реальним, аніж третьої дороги протяжністю 8 кілометрів.

Також обговорили питання покращення схеми руху на дорогах державного значення, які пролягають через місто Володимир, окрім цього порушили питання безпеки руху та облаштування тротуарів вздовж доріг державного значення.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
25 Вересня, Неділя
24 Вересня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі