<

На власному подвір’ї чоловік із Володимира-Волинського відкопав дві “військові міни”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:52 | 31.03.2017 / Володимир /
Перегляди
8
/ Коментарі відсутні

31-го січня надійшло повідомлення, що у Володимирі-Волинському чоловік на власному подвір’ї  відкопав ніби то військові протитанкові міни. На місце інциденту прибули рятувальники – група піротехнічних робіт управління ДСНС у Волинській області.

Знахідка знаходилася на задньому дворі одного з будинків по вулиці Григорія Косинки. Як розповів господар, Олександр, хотів викопати вигрібну яму і наштовхнувся на знахідку, котра дуже схожа на протитанкові міни часів Другої світової війни. Одразу звернувся в поліцію, а ті вже прислали рятувальників.

Як повідомив старший групи, мінами виявилися старі, покриті іржавчиною диски від ЗІЛа. Рятувальник розповів, що ззовні вони й справді дуже схожі на міну, але при перевірці виявили, що це “фейк”. Однак працівник піротехнічної групи додав, що наразі дуже багато знахідок з часів Другої світової війни і тому варто поводитися обережно із знайденими в землі предметами.

Додамо, що група піротехнічних робіт, яка приїхала на виклик працює по всій області. Зокрема дуже багато знахідок, зі слів хлопців, в Турійському районі. Також хлопці розповіли, що на території області працюють лише тиждень, а до цього були в зоні проведення АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця