<

КП «Полігон» у Володимирі-Волинському може зупинити діяльність через зростання цін на пальне

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:38 | 30.10.2018 / Володимир /
Перегляди
1
/ коментарі 3

Директор Володимир-Волинського комунального підприємства Олександр Козичко 30-го жовтня повідомив, що діяльність «Полігону» на межі зупинки. Причиною цього є зростання цін на пальне.

Про це керівник підприємства повідомив на щовівторковій оперативній нараді керівників структурних управлінь Володимир-Волинської міської ради.

«Ми вже вибираємо все пальне, що можемо. Ще трохи так пробудемо і змушені будемо зупинити роботу. Сьогодні соляра по 32…» – заявив Козичко.

Міський голова Петро Саганюк пізніше, під час брифінгу зі ЗМІ пояснив, що на початку року підприємство «Полігон» заклало тариф на дизельне пальне близько 20 гривень, але після різкого зростання ціни опинилося в скрутному становищі.

«Вони зараз заправляються під чесне слово. Буде засідання бюджетної комісії, де розглянуть питання, щоб допомогти підприємству. Їм необхідно зараз виділити близько 190 тисяч гривень. На засіданні сесії 9-го листопада, сподіваюся, депутатський корпус підтримає це рішення», – прокоментував мер Володимира-Волинського.

Нагадаємо, що КП “Полігон” відповідає у Володимирі-Волинському за вивезення сміття та прибирання вулиць міста. Також проводить ремонтні роботи на об’єктах благоустрою міста.

коментарів: 3
  1. Як можна закладати в тариф 20 гривень, якщо такої ціни на пальне і близько не було. І ви хочете повірити, що ремонтні роботи та благоустрій міста проводиться підприємством у збиток собі.. Та через ПОЛІГОН відмиваються сотні тисяч гривень… Просто стара команда догосподарювалася…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок