<

Головний прокурор Володимира-Волинського заявила про зростання випадків шахрайства через інтернет-сайти

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:27 | 10.11.2018 / Володимир /
Перегляди
1
/ коментарі 4

9-го листопада під час сесії Володимир-Волинської міської ради, відбувся звіт очільниці місцевої прокуратури Віталії Книш. 

Головний прокурор міста і району зазначила, що є тенденція зменшення вчинення тяжких злочинів, їх все більше розкривають. Однак частішими стали пограбування квартир та шахрайства через інтернет-сервіси.

“Ми не розуміємо, як так трапляється, що люди надсилають великі суми невідомим особам через різні сайти для купівлі будь-чого. Нами і поліцією проведено профілактичні роботи, в ЗМІ часто повідомляють про випадки, але таких заяв стає дедалі більше“, – зазначила Книш.

Керівник зазначила, що такі злочини розслідує кіберполіція, і статистика розкриття є «сумною». Також Віталія Книш додала, що для швидшому розкриттю злочинів допомагають камери відеоспостереження, і зауважила про необхідність збільшення їх кількості у місті.

Після виступу Віталії Книш, депутати поставили чимало запитань. Зокрема Ярослав Жук уточнював функції прокуратури та їх виконання. Депутат Руслан Мороз спробував знайти відповідь, яке голосування депутата міської ради може бути протизаконним через конфлікт інтересів.

Якщо я голосую за проект, де передбачається пандус в будинок, де живуть мої рідні або жза виділення коштів на тротуар, по якому я ходитиму, то це є конфліктом інтересів?” – цікавився Мороз.

Прокурор відповіла, що у випадках, які зазначив депутат немає конфлікту інтересів.

Депутат Василь Сусік розпитував за провадження по цукровому заводу та щодо частини білощебеневої дороги. По обох зауваженнях працювали правоохоронців, і, як сказала Книш, по ремонту дороги збитки були відшкодовані.

Тут же Ярослав Жук повідомив, що йому не подобається те, як працює прокуратура у Володимирі-Волинському, та наголосив, що вивчав роботу прокурорів в Нововолинську та інших містах. Депутат порекомендував місцевим прокурорам перейняти досвід колег. Віталія Книш додала, що зазначена Нововолинська прокуратура є структурним підрозділом Володимир-Волинської.

Загалом на Володимир-Волинський, Іваничівський, Турійський, Локачинський та міста Володимир-Волинський і Нововолинськ нараховується 20 оперативних працівників. Для одного Володимира-Волинського – 4 працівника. Очільниця прокуратури додала, що є вакантними шість посад. Не обійшлося без жарту: Максим Клим’юк запропонував взяти на роботу депутата Ярослава Жука.

коментарів: 4
  1. Пані прокурор ! Маєтє прекрасну можливість не на словах , а на ділі довести , що дісно прокуратура у Володимирі не дарма отримує заробітну плату. Ви були і навіть звітувалися на останній сесі міської ради , де депутати прийняли рішення внаслідок чого буде втрачено більше 1 мільйона гритвень для міського бюджету , тобто для громади міста по передачі земельної ділянки Карпюку. Є висновок перевірки оргганів , які займаються земельними питаннями про нецільове використання цієї земельної ділянки. Є Кримінальний КОДЕКС України , зокрема ст.364 “Зловживаання владою або службовим становищем.”, де зазначено , про зловчивання владою або службовим становищем , тобто умисне , з метою одержання будьякої неправомірної вигоди для себе чи іншої фізичної особи використання службовою особою влади чи службового положення всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди громадським інтересам. Крім того в примітці цієї статті службовими особами визнаються особи , які тимчасово , або постійно здійснюють функції представництва держави чи місцевого самоврядування . В нашому випадку під цю відповідальність попадають 17 депутатів , що проголосували “за” прийняття рішення про передачу землі Карпюку і звичайно вісімнадцятий – мер.
    Не знаю , що ще треба для того щоб притягнути до відповідальності цих осіб- є результати поіменного голосування , є документи перевірки , є стаття кримінального
    кодексу є факт завдання істотної шкоди громаді (трохи більше мільйона гривень) . Відомі організатори і посібники дій , що мають оознаки злочину ( автори проекту рішення) . ОСЬ ВАМ КАРТИ І КОЗИРІ В РУКАХ . Якщо не вистарчить духу підключайте поліцію з захисту економіки …

  2. прошу звернути увагу на молодих пидприэмцив тобто торгашив валютою скильки сплатили пенсийного валютчики та нероби просови

  3. скильки дахив у пидприэмця подзизея и скильки сплатив пенсийног та податкив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Січня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі