<

Через важку ситуацію з коронавірусом у Володимирі-Волинському тимчасово закрили усі відділення ПриватБанку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:19 | 16.06.2020 / Володимир / /
Перегляди
5
/ Коментарі відсутні

Банківська установа у Володимирі-Волинському не працює з 15 червня. Причина – погіршення епідеміологічної ситуації в місті.

Спеціаліст із комунікацій ПриватБанку у Волинській області Анджела Дзіндзюра у коментарі БУГу пояснила, що таке рішення прийняли, аби убезпечити здоров’я як працівників, так і клієнтів.

“Це не забаганка ПриватБанку, нам це теж не вигідно, адже ми несемо фінансові збитки. Але ми прийняли це рішення, аби убезпечити наших співробітників і наших клієнтів теж. Адже площа цих відділень не дозволяє обслуговувати відразу декілька осіб і люди скупчуються за дверима. Ми дбаємо про своїх співробітників і наших клієнтів, а також про їхнє здоров’я, саме тому й закрили усі відділення нашого банку”, – зазначила Дзіндзюра.

Вона запевнила, що усі послуги клієнти ПриватБанку можуть отримати в онлайн режимі. Під час карантину банківська установа навіть запровадила віртуальну платіжну картку, яку можна оформити самостійно через термінал.

“Наші клієнти можуть отримати усі необхідні їм послуги в онлайн режимі через Приват24. Також працюють наші банкомати і термінали, в яких теж можна здійснити до 70% усіх банківських послуг. Навіть оформити банківську картку можна онлайн. Це йде віртуальна Digital картка якою можна розраховуватися, здійснювати платежі і оплати в інтернет-магазинах”, – зауважила Дзіндзюра.

Відділення ПриватБанку у Володимирі-Волинському будуть зачинені доти, доки в місті не покращиться епідеміологічна ситуація.

Нагадаємо, 15-го червня під відділенням Ощадбанку у Володимирі-Волинському сформувалася черга з більше 30-ти осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Травня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі