<

За пів року підприємці сплатили до бюджету Нововолинська майже 21 млн грн податків

10:56 | 12.08.2021 / Нововолинськ / /
Перегляди
451
/ Коментарі відсутні

Підприємці-спрощенці Нововолинська протягом січня-липня 2021 року сплатили до міського бюджету 20,6 мільйона гривень єдиного податку.

Надходження єдиного податку в місті за підсумками семи місяців поточного року на 12 відсотків перевищують тогорічні показники за аналогічний період, – повідомляють на сайті міста.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування в Нововолинську. Внесок цих підприємців фізичних осіб – 19,1 мільйона гривень єдиного податку.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету майже 1,4 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 155 тисяч гривень єдиного податку.

Довідково: процес спілкування платників з податковою службою нині активно відбувається в режимі онлайн. Чимало інформації та послуг, яких потребують платники податків, доступні в Електронному кабінеті. Тобто, зі свого персонального комп’ютера можна отримати інформацію з баз даних, роз’яснення чи послугу, – звертають увагу в податковій службі Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Жовтня, Понеділок