<

Винахідливість наркозалежних не має меж: для чого у Нововолинську використовують очні краплі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:26 | 24.09.2015 / Нововолинськ /
Перегляди
41
/ 1 коментар

У Нововолинську по вулиці Нововолинській журналісти “БУГу” виявили флакончики з-під очних крапель “Тропікамід”, які наркомани використовують у своїх цілях.

Все частіше на вулиці можна побачити флакончики з-під “Тропікаміду”, що валяються під ногами.За призначенням це очні краплі, вони використовуються  для розширення очного дна при діагностиці кришталика ока і операції на сітківці ока. Придбати “Тропікамід” можна в будь-якій аптеці, він продається вільно, без рецепту і коштує недорого.

“Тропікамід” набирає свою популярність серед наркоманів. У інструкції сказано, що побічні ефекти від передозування препарату – це психомоторне збудження, іноді з галюцинаціями.

Наслідки вживання “Тропікаміду” у великих дозах дуже загрозливі для здоров’я, препарат згубно діє на організм, людина втрачає зір, який не відновлюється, не витримує світла, відчувається біль в очах. Страждають внутрішні органи, виникають гнійно-некротичні ураження шкіри, м’язів, внутрішніх органів. В подальшому у такого наркомана виникають епілептичні напади, він страждає від нестерпного болю у м’язах, суглобах, він відчуває страшенний головний біль, порушується пам’ять, швидко втрачає вагу, виникає відшарування м’яких тканин від кісток. Вживання цього препарату швидко призводить до деградації та хронічних психозів. Незворотні зміни в організмі виникають за декілька місяців. Середня тривалість життя наркомана до двох років”, – зазначає лікар-нарколог Микола Кривоносов у публікації на “Олександрійських новинах”.

_DSC0801

_DSC0799

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі