ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ
Понеділок, 30 травня 2016, 03:17

Відбудеться зустріч нововолинських шахтарів з губернатором Гунчиком

2.02.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 1 коментар
1+
Фото000022

2-го лютого голови профспілок трьох нововолинських копалень – “Бужанської”, №1 та №9 “Нововолинська” – члени створених ініціативних груп, керівництво шахт та міський голова Віктор Сапожніков зустрінуться з губернатором області Володимиром Гунчиком. Основна тема зустрічі – заборгованість із заробітної плати гірникам.

Про наміри шахтарів інтернет-виданню стало відомо 1-го лютого. Тоді мова велася про візит до Гунчика лише представників “Бужанки”. Сьогодні плани дещо змінилися. Не бере участі у перемовинах з головою ОДА лише шахта №10. Гірники шахти №1 “Нововолинська” на відміну від працівників десятої, хоч на разі не мають проблем з отриманням коштів, вирішили виявити шахтарську солідарність та підтримати колег.

На зустріч прибудуть і представники місцевої влади Нововолинська, зокрема, мер міста Віктор Сапожніков.

Крім невиплати зарплати, також підніматимуться питання зміни кадрів на ДП “Волиньвугілля” та подальшої долі вугільних підприємств.

“Буде розмова про зміну керівництва на “Волиньвугіллі”, що напряму пов’язане з заборгованістю із заробітної плати шахтарям. Однак найважливішою проблемою лишається останнє”, – відзначив профспілковий лідер шахти №9 Василь Гура.

Нагадаємо, що 90% за жовтень і більше 70% за грудень становить заборгованість із заробітної плати на копальнях №9 “Нововолинська” та “Бужанська”. Попередньо гірники повідомляли, що готуються до протесту.

1 коментар
  1. новолинянин // 2.02.2016 at 21:34 // Відповіcти

    щось здається що основне питання – це зміна кадрів та подальша доля… а не інтереси шахтарів…

    0

Додати коментар


*


Чи цікаво вам читати звіти обранців народу?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2016 Інтернет-видання "БУГ"