<
У Нововолинську виділили земельну ділянку для будівництва житла переселенцям

12:16 | 4.10.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
3843
/ коментарі 3

У Нововолинську можливо з’явиться багатоквартирний комплекс на 300 квартир для українців, які через війну вимушено покинули або втратили свої домівки.

4-го жовтня на позачерговій сесії депутати Нововолинська проголосували за рішення про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Йдеться про ділянку на 6-му мікрорайоні (в районі будинків №2 та №3, навколо котельні) площею орієнтовно 5,2 гектара.

Заступниця міського голови Юлія Лефтер розповіла, що днями відбулася нарада в обласній військовій цивільній адміністрації. Обговорювали запит, який надійшов з Офісу Президента України, щодо формування фондів житла призначеного для тимчасового проживання ВПО. Програма буде реалізовуватися за кошти держбюджету.

Нововолинську громаду розглядають як потенційну для будівництва. Але для цього повинні бути виконані умови: земельна ділянка має бути у комунальній власності, міська рада формує весь пакет документів.

Наразі, перед громадами в області поставлено задачу знаходити для будівництва земельні ділянки. І лише після цього будуть прийматися рішення.

Якщо Нововолинськ оберуть для участі в цій програмі, держава побудує у місті комплекс будинків на 300 квартир, з бомбосховищем, парковкою, облаштує прибудинкову територію та благоустрій.

Нове житло переселенцям надаватимуть тимчасово, доки на їхніх територіях не відновлять будинки. А після цього, квартири даватимуть, зокрема, військовим та їхнім родинам.


коментарів: 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
5 Лютого, Неділя
4 Лютого, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі