<

Кредобанк

У Нововолинську із травня зросте ціна на воду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:38 | 20.04.2018 / Нововолинськ / , /
Перегляди
0
/ коментарі 4

У зв’язку зі збільшенням вартості електроенергії та розміру мінімальної заробітної плати, росту ставок зборів, податків та вартості матеріалів, у Нововолинську встановили нові тарифи на водопостачання.

Відповідне рішення прийняли 19-го квітня на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановлюються з метою приведення їх до розміру економічно-обґрунтованих витрат  та недопущення збитковості  підприємства «Нововолинськводоканал».

Причиною перегляду тарифів стало збільшення вартості електроенергії, ріст розміру мінімальної заробітної плати, ставок податків та зборів, вартості матеріалів та запчастин.

Зазначимо також, що попередньо інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) оприлюднили на сайті Нововолинськводоканалу.

Згідно поданих розрахунків, планові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення мали зрости на 44,4 % або 5,67 грн, вартість метра кубічного води та стоків разом становити 18,43 грн. Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – на 43,74% або 5,83 грн, вартість – 19,16 грн/куб. м з ПДВ.

На засіданні виконавчого комітету озвучили та затвердили інші цифри: 16 гривень 13 копійок та 16 гривень 80 копійок відповідно.

Зокрема, встановили такі тарифи для населення:

Планові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

– централізоване водопостачання –  7,26 грн за 1 куб. м з ПДВ;

– централізоване водовідведення – 7,26 грн за 1 куб. м з ПДВ;

Послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

– централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових мереж ) – 7,57 грн за 1 куб. м з ПДВ;

– централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж ) – 9,23 грн за 1 куб. м з ПДВ.

Поки нині діючі тарифи, які діятимуть до набрання чинності прийнятим рішенням, були затверджені на засіданні виконавчого комітету  11-го листопада 2017 року і становлять 12,76 грн (планові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення) та 13, 33 грн (послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Головуючий на засіданні виконкому перший заступник міського голови Андрій Сторонський поцікавився як нововолинські тарифи будуть виглядати на фоні інших міст.

Тарифи вищі лише в обласному центрі. Порівняно з іншими містами, у Нововолинську – нижчі. У Луцьку вартість становить 15 гривень 42 копійки, у сусідньому Володимирі-Волинському – 17 гривень 7 копійок, у Ковелі – 17 гривень 86 копійок.

Рішення про нові тарифи затвердили на засіданні виконкому. Воно набирає чинності через 15 днів з дати його офіційного оприлюднення на сайті міської ради.

Нагадаємо, що у Нововолинську розпочинається процес модернізації системи водопостачання та водовідведення для забезпечення місцевих жителів якіснішою та чистішою водою. Більше 700 тисяч доларів “в кишені” водоканалу Нововолинська, щоб розпочати реконструкцію.

коментарів: 4
  1. Я буду організовувати великий мітинг під вґміскрадота а потім під водоканалом з перекриваючи перехрестя, дороги під водоканалом. Нововолинці підтримайте мою безстрокову акцію протесту виходьте. Число мітингів інші деталі згодом повідомлю. Ці скоти нас доконали. Буг вас я офіційно запрошую пофоткали мої акції.

  2. Наступна субота 14:00 початок. Місце перехрестя під башнею Водоканала. Буде перекритя перехрестя. Збір усіх мітингувальників з відрами та каструлями біля буса з написом ІНТЕР-новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Субота
23 Липня, П’ятниця