ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ
Середа, 1 червня 2016, 08:23
Радіо Нова
fb1 ok1 tw1 vk1 yu1

Свята Богородиця вціліла на війні і за посередництвом волонтера Валерія Курстака потрапила в храм у Нововолинську

21.01.2016 / Рубрика: Нововолинськ / Прокоментуй!
0
8787878

Її новою обителлю стала новозбудована церква Святого Архистратига Михаїла, що постала  на 15-му мікрорайоні шахтарського міста.

Дивним чином склалася доля цієї ікони. Сьогодні достеменно ніхто не може сказати, де і хто саме до неї молився. Адже знайшли її наші бійці в місті Красногорівка Донецької області. Воякам, які  тримали там оборону, після боїв довелося розбирати одну з будівель, у яку влучив снаряд. Все приміщення було потрощене й знищене дощенту. Тому хлопці дуже квапилися, добре розуміючи, що під завалами можуть бути люди. Святе діло – таких врятувати.  Вже закінчували перебирати залишки від того, що називалося спорудою, і раптом – несподівана знахідка. На самому низу побачили… ікону. Цілу й неушкоджену Пресвяту Богородицю! Вона дивилася солдатам в очі, вселяючи… оптимізм. Справжнє диво, яке, безумовно, підняло настрій нашим захисникам: розцінили це як добрий знак.

Рішення було майже одностайним: передати її з АТО на ту частину України, де мир і спокій. І доручать цю реліквію волонтеру Валерію Курстаку, який часто приїжджає на передову. В одну з таких подорожей це й було зроблено.

Пан Валерій разом із своєю сім’єю урочисто передав  святий образ у церкву Святого Архистратига Михаїла, вручив її настоятелю отцю Михайлу Нідзельському в другий день Різдва Христового. Здавалося, що після цього цей молодий храм ще більше посвітлів, наповнився особливою аурою, благовісним теплом і любов’ю.

курстак

Додати коментар


*


Чи цікаво вам читати звіти обранців народу?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2016 Інтернет-видання "БУГ"