ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 08:04

“Совість і виховання не дозволили мені б сказати щось проти атовців”, – Магомет Магомаєв

14:55 | 12.10.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 2 коментарі
3+

Депутат Магомет Магомаєв запевнив, що в жодному разі не ставить під сумнів подвиг героїв АТО. Про це він повідомив  12-го жовтня під час сесії Нововолинської міської ради.

Нагадаємо, Володимир Шаповал у дописі на своїй сторінці в Фейсбук звернув увагу на те, що його колега поцікавився, чому воїни, які загинули в зоні АТО, мають отримувати статус «Почесного громадянина міста».

У свою чергу Магомет Джамбулатович запевнив, що його слова були потрактовані неправильно.

«Хто з вас чув, що я казав щось проти загиблих або живих атовців? Звідки взято цю інформацію? Є у нас поняття «політична проституція». Я ж завжди відстоюю свої позиції. На якій підставі 10 хлопцям пропонували присвоїти звання, а 8 – ні?

Треба розумно вирішувати такі питання. Завтра прийде батько того, кому ми не присвоїли звання “Почесного громадянина міста” і скаже: «Чим моя дитина гірша?».

Не можна  в інтернеті поширювати таку брехню. Я сам є інвалідом війни, був у Чорнобильській зоні. Два брати мого батька воювали проти фашизму, зять був в АТО цілий рік. Совість і виховання не дозволили мені б сказати щось проти атовців, тим більше, загиблих.

У нас на Батьківщині кажуть: «Хто не поважає смерть, той не достойний життя». В мене навіть думки не було сказати щось проти загиблих”, – пояснив ситуацію Магомет Магомаєв.

А ще депутата дивує той факт, що люди активно почали  обговорювати те, що він розмовляє російською.

“Щодо мови, вибачте. Я виріс у російськомовній Україні. Навчався та здавав екзамени на російській мові. Мені так легше висловлювати свої думки.

Майже 40 років проживаю на Україні і жодного разу мені ще ніхто не дорікнув тим, як я розмовляю”, – зауважив він.

2 коментарі
  1. Зрозуміло. Проте,є запитання.

    0

  2. “один дурень може завдати таке запитання, шо і 100 мудриців не дадуть відповідь” якось так…

    1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"