<
Рідні просять проголосувати за петицію про присвоєння відзнаки «Герой України» загиблій військовій медичці з Благодатного

16:07 | 25.01.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
3309
/ коментарі 4

16-го січня на сайті Президента України розмістили петицію про присвоєння найвищої державної відзнаки «Герой України» старшому сержанту Оксані Горпініч з Благодатного.

Для того, щоб її розглянули, потрібно зібрати 25 000 підписів.

Петицію можна підписати за посиланням. Інструкція, як це зробити, за посиланням.

Нагадаємо, Оксана Горпініч – старший сержант медик 14-ї ОМБр. Вона врятувала сотні життів на війні й присвятила останні 6 років свого життя допомозі іншим. У 2016 році Оксана поповнила ряди ЗСУ – так і розпочалася її безцінна, колосальна робота на Луганському напрямку.

З 24-го лютого медикиня приймала перші удари ворога на Житомирському напрямку, а пізніше на Харківщині. На жаль, рятуючи життя одного з бійців на Харківщині, Оксана потрапила під артобстріл і загинула.

“Старший сержант фельдшер неодноразово надавала кваліфіковану допомогу бійцям, рятуючи їх життя. Окрім того, надавала медичну допомогу місцевому населенню. 2-го травня під Харковом надала медичну допомогу 83 солдатам. Не зважаючи на обстріл по будинку, де вона надавала мед допомогу. Вона до останнього рятувала життя солдата, через що і сама загинула. За період військової служби це 100 врятованих життів. Та допомога мирному населенню. Попри те, що могла сама врятуватися, залишилася надавати допомогу побратиму”, – йдеться у петиції.

Рідні жінки просять підписати та поширити петицію. Для того, щоб її розглянули, потрібно зібрати 25 000 підписів. Збір триватиме 90 днів.

Читайте також:

«Мурашка продовжує свою місію»: рідні загиблої військової медички з Благодатного придбали для захисників два авто та дрон.


коментарів: 4
  1. НАПЕВНО Я ВИКЛИЧУ НА СЕБЕ ШКВАЛ НЕГОДУВАНЬ ? Бо родині втративши родича на війні , ТИМ ПАЧЕ ЯКЩО БУВ ДОБРОВОЛЬЦЕМ ! Особливе співчуття ! Але КЛОПОТАТИ ПРО ВИЗНАННЯ ГЕРОЇЗМУ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА ,перед керівництвом держави ? ВПРАВІ ЛИШЕ ПОБРАТИМИ ! А не родичі , тим паче пов’язані владою , чи при владі !
    БО ЦЕ ВИГЛЯДАЄ АМОРАЛЬНО

    • По перше, побратимів займає трохи більш важливе, наприклад захист України. По друге, за звання героя дають хороші доплати. По третє, люди таки реагують, але навряд чи зберуть підписи в достатній кількості, така ситуація. Діти підписалися, я не знаю як.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі