ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 19 жовтня 2017, 12:06

Нововолинці скаржаться на кафе, яке працює в їхньому будинку

16:33 | 10.08.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі
0

На бульварі Шевченка, 9 у Нововолинську в підвалі будинку знаходиться приміщення кафе “Sushi Hero”, де відвідувачі курять кальян. Одразу після його відкриття, розповідають жителі, їх квартира почала наповнюватися ароматизованим димом.

Це позбавляє їх комфортних умов проживання. Крім диму, людей турбує ще й шум, який створюють відвідувачі закладу. Раніше зі всіма своїми скаргами вони зверталися як до власника приміщення, так і в міськраду, але конкретного вирішення проблеми до цього часу так і не відбулося.

Мешканці будинку скаржаться на роботу “Sushi Hero” та його витяжну систему. З витяжки весь сморід піднімається до їхніх квартир на верхні поверхи.

“Якщо заходять клієнти, вони включають витяжку і тоді тягне сморід зі всього залу. Трубу вивели так, що не відразу здогадаєшся, що вона там є. Як заглянули – а там така рура, що її не обійняти! Нам вистачає і того, що клієнти курять прямо під нашими вікнами. Від початку ми не надавали дозволу будувати тут кафе”, – каже мешканка будинку Людмила Кравчук.

Власник приміщення “Sushi Hero” Олег Приступчук про проблему із запахом, каже, вперше почув від журналістів.

“Облаштування у будинку кафе ми узгодили з мешканцями. Якщо є зауваження збоку власників квартир, то найближчим часом я спробую це вияснити. Ви ж розумієте, що навіть якщо і є якісь запахи, вентиляція все рівно має працювати. В проекті є монтаж самої схеми вентиляції, роботи виконувала луцька компанія “Техно Модуль”, яка має ліцензії. У нас все згідно норм.

Щодо труби, то ніхто нічого не приховував. Її вивели у зоні, де є транспорт, де постійний рух. І зробили це спеціально, щоб в дворі не було запахів, аби не заважати людям. Якби вивели трубу наверх, то запах справді дошкуляв би мешканцям”, – відзначив Олег Приступчук.

Підприємець каже, що готовий йти назустріч людям і вирішувати ці питання спільно.

4 коментарі
 1. мешканець // 10.08.2017 at 17:16 // Відповіcти

  В нього немає дозволу на відкриття того підвалу! Журналісти перевірте. Мешканці просять.

  0

 2. Ну, чого нюняєте? Ви ж самі – власноруч, дали Олегу Карловичу дозвіл на облаштування кафе у вашому підвалі! Що знову не так? Були протести, а потім все заглухло – злякались. Тепер нюхайте.

  1+

 3. Нашим людям аби скаржитись, неважливо на що

  1+

 4. володимир // 11.08.2017 at 14:21 // Відповіcти

  залийте його водою.це дуже просто робиться.

  2+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"