<
На Нововолинському ливарному заводі травмувався працівник

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:29 | 22.03.2020 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
26
/ Коментарі відсутні

3-го березня близько 13:00 на підприємстві «Нововолинський ливарний завод», за адресою вулиця Луцька, 29 під час роботи трпвмувався працівник.

Про це відомо з ухвали Нововолинського міського суду від 12-го березня, яка міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Cлюсар-ремонтник ПРАТ “НЛЗ” під час робіт із стропування та увязення вантажу масою до 5 тон, що відбувалося на території двору заводу, внаслідок раптового зміщення напівмоста крана, був притиснутий до іншого напівмоста. Чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді множинних переломів кісток таза, рваних забійних ран колін.

Відомості про подію внесені до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавства про охорону праці.

Слідчим у ході огляду місцевості було вилучено журнал реєстрації інструктажів із питань охорони праці, копію робочої інструкції слюсаря ремонтника, копію робочої інструкції стропильника, копію журналу реєстрації вступних інструктажів із питань охорони праці. Суд накласти арешт на тимчасове вилучене майно.

Триває слідство.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі