ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:24

Кадрові зміни у Нововолинській поліції: Мархальчука і Мартинюка звільняють. Начальником буде Байкевич

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:30 | 10.03.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 2 коментарі
0

Начальник Нововолинського відділку поліції Віталій Мархальчук поїхав в Луцьк для ознайомлення з наказом про звільнення, який уже підготовлений, а заступник начальника міськвідділу поліції В’ячеслав Мартинюк 6-го березня вже забрав свої речі з робочого кабінету.

Мархальчук і Мартинюк не пройшли атестації. Обоє подавали на апеляцію, проте рішення комісії щодо правоохоронців лишилося незмінним. В’ячеслав Мартинюк, кажуть у відділку, звільнився за власним бажанням. Інформація про це буде надана, відповідно, коли оприлюднять наказ про звільнення. Як пояснили у правоохоронних органах, якщо працівник органів не згідний з рішенням апеляційної комісії, має право написати заяву за власним бажанням. Причини звільнення зазначені у висновках комісії, з якими вже ознайомилися правоохоронці.

За останньою інформацією, підполковник поліції Віталій Мархальчук на даний час чекає наказу на звільнення. Вранці 10-го березня він був у відділку, але поїхав в Луцьк. Наказ мав бути підготовлений 9-го березня, але його ніхто поки не оприлюднював.

Підполковник поліції Віталій Мархальчук працював начальником Іваничівського, Горохівського, пізніше Нововолинського райвідділів УМВС. Як тільки наказ про звільнення буде підписаний, офіційно до виконання обов’язків начальника приступить Ігор Байкевич.

_MG_5188

Ігор Байкевич народився у Нововолинську. З 01.09.1997 року по 2001 рік навчався у Нововолинському електромеханічному технікумі за спеціальністю електромеханік. З 01.09.2002 року по 16.06.2005 рік вчився в  Тернопільській академії народного господарства. З 01.09.2005 року по 15.07.2006 рік у Тернопільському державному економічному університеті. З 01.09.2006 по 25.05.2010 рік у Львівському державному університеті внутрішніх справ. А з 13.09.2014 по 17.09.2015 рік у Києві в Національній академії внутрішніх справ. Служив в Збройних Силах України, курсант Училища професійної підготовки працівників міліції. З 2003-го року працює в УМВС України.

Назви посад: дільничний інспектор міліції відділення дільничних інспекторів; старший інспектор групи охорони громадського порядку; старший інспектор сектору охорони громадського порядку; виконуючий обов’язки заступника начальника відділу – начальника штабу Нововолинського МВ УМВС України; заступник начальника відділу – начальник штабу; начальник штабу Нововолинського МВ УМВС України; помічник начальника міського відділу – оперативний черговий чергової частини штабу  Нововолинського МВ; начальник штабу Нововолинського МВ УМВС України  у  Волинській області; перший заступник начальника Нововолинського відділу поліції.

2 коментарі
  1. Пане Ігорю! Я Вам вже один раз говорив, як і іншим Вашим попередникам – начальникам нововолинської міліції\поліції. І тепер скажу: не беріть із рук міського голови В. Сапожнікова ніякого комунального майна, ані земельних ділянок, ані квартири. Це добром не закінчується. Не вірите? Члени ГО “Україна + Польща” прийдуть до Вас на прийом із конкретними прикладаими, незабаром.

    6+

  2. Як бігом до начальника дослужився…

    0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"