<

Флешмоб “Не Шанель №5”. А тобі “курчак” пахне на столі?

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:23 | 11.07.2017 / Нововолинськ / /
Перегляди
0
/ коментарів 9

Журналісти “БУГу” відреагували на скарги щодо смороду, який поширюється від “Птахокомплексу “Губин”, і провели флеш-моб “Не Шанель №5”, до якого долучилися мешканці Нововолинська.

Божевільний сморід та першіння у горлі під час забою кур – саме на ці проблеми нарікають знесилені мешканці житлового сектору біля підприємства “Пан Курчак”, а також жителі навколишніх сіл, які потерпають від щоденного огидного запаху. Люди не можуть нормально провітрити квартиру, відкрити вікно чи просто посидіти під під’їздом або будинком.

На календарі 11 липня, на вулиці спека, а в повітрі над всім містом стоїть гидкий сморід, дихати стає все важче. От тільки офіційної версії того, що відбувається, поки немає. Чиновники кажуть, що запах шириться від очисних споруд, а деякі просять не панікувати та уявити, як же смачно пахне ця курятина на столі…

Мета акції – звернути увагу байдужих чиновників на скарги громадян, що проживають поруч із забійно-курино-смердючим підприємством. Бажання надягнути протигаз і тим самим долучитися до флешмобу виявили небайдужі мешканці міста та сіл, які щоденно стикаються з цією проблемою.

коментарів: 9
  1. Мешканці самі винні – мовчать і дихають смородом. Пропоную провести трубопровід із “пан-курчаківською” “шанеллю № 5” під віллу на Кобзаря, де орендує у родича житло, пан міський голова. Бо саме він лобіював у міській раді та вносив до порядку денного сесії, питання про продаж міської землі під териконом шахти-2.

  2. Респект організаторам флешмобу!!! Дуже хочеться вірити в те, що це якимось чином вплине на ситуацію з цим неймовірним смородом!!!

  3. Думаю треба просто дотерпіти до виборів і не голосувати за Сапожнікова. Змінити мера, а тоді разом з новою владою робити зміни. Друзі просто проявіть свій гнів на виборах

  4. про якісь акції протестні люди взнають “заднім числом”, тому вони у Нововолинську такі малолюдні. Шкода, бо велелюдні виступи хоч трохи “шугають” владу, а іноді й добре лякають. А ми тепер маємо “промислове місто” , де збудовані підприємства порушують всі можливі санітарні вимоги … і люди не тільки нюхають цей сморід, а ще й хворіють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі