<

До 3-го квітня у Нововолинську вводиться карантин

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:33 | 11.03.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1
/ коментарів 6

З 12-го по 3-тє квітня в Нововолинську не працюватимуть освітні заклади. Забороняється проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб.

11-го березня у Нововолинській міській раді ухвалили відповідне рішення на засіданні комісії з технологічно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заклади дошкільної освіти та школи зачиняються на карантин. Переноситься пробне ЗНО.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Сторонський, рішення уряду ще не бачили, то ж поки не говорять про конкретні обмежувальні заходи.

“На прикладі Італії, ми бачимо, що країна не серйозно віднеслася до спалаху коронавірусу, карантинні заходи були введені запізно. Щоб не допустити подібного, в Україні вводять карантин. Конретно про обмежувальні заходи буде відомо після того, як побачимо рішення Кабміну. Не потрібно панікувати. Карантин вводиться, щоб запобігти розповсюдженню вірусу. Далі – все залежить від поведінки людей”, – сказав Сторонський.

Нагадаємо, рішенням Кабміну в Україні був оголошений карантин на три тижні через поширення коронавірусу.

Станом на ранок 11-го березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

коментарів: 6
  1. То закривайте все клоуни,всі підприємства,магазини все де є скупчення людей,а то завжди садки і школи,навчальні заклади,бо вам скотинякам так вигідно

  2. звісно, а пасочки з крашанками святитимуть онлайн на офіційному сайті упц

  3. Нискінечі школа ще буде ходити тиждень в школу ходити там карантину нема а як хтось там заболіє тохто буде винуватиї батьків

  4. Далі все залежить від поведінки людей-сказав Сторонський.Тобто ми із себе відповідальність зняли,а ви виживайте як хочете.То введіть хоча б елементарний контроль,щоб не було скупчень людей.А то діти будуть сидіти в недобудовах або бігати палити траву,бо ім зайнятись нічим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок