ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ
Вівторок, 31 травня 2016, 20:53
Радіо Нова
fb1 ok1 tw1 vk1 yu1

Для нововолинських школярів була проведена вікторина на тему «Енергозбереження»

13.02.2016 / Рубрика: Нововолинськ / Прокоментуй!
1+
цафа

В рамках проекту «Перший крок у переході на використання відновлюваних джерел енергії у м. Нововолинську» на початку навчального року У ЗОШ№2 був започаткований факультатив енергозбереження.

За кошти Європейського Союзу були закуплені навчальні ЛЕГО-набори, які дозволяють школярам дізнатися більше про відновлювані джерела енергії . У наборах є і  сонячна батарея, лопаті турбіни, мотор-генератор, світлодіоди, що дають змогу сконструювати реальні енергетичні об’єкти та механізми.

Перед початком практичних занять учні проходять невеличкий курс лекцій на теми «Сонячна енергія», «Енергія вітру» , «Гідроенергетика», «Енергозбереження».

Основними принципами навчання є отримання навичок складання справжніх моделей  відновлюваних джерел енергії, вивчення принципів виробництва, передачі, збереження, перетворення і споживання енергії.

Учора – 11.02.2016 – для учасників факультативу була проведена вікторина на тему «Енергозбереження». Учасники мали змогу перевірити здобуті знання у цій сфері. Слід зазначити, що юні знавці показали неабияку активність, долучалися до обговорення. Усі учасники були нагороджені солодкими подарунками, а переможці – ще й світлодіодними лампочками, які є найбільш енергоефективними.

Команда проекту планує започаткувати даний факультатив у всіх навчальних закладах нашого міста.

Додати коментар


*


Чи цікаво вам читати звіти обранців народу?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2016 Інтернет-видання "БУГ"