<
Було перевірено 20 000 осіб, – розповіли про результат відпрацювань правоохоронців на території Нововолинської громади

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:33 | 3.08.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
7475
/ коментарів 6

З 27-го по 29-те липня на території Нововолинська працівники поліції провели комплексне відпрацювання міста, усього було залучено близько 200 спеціалістів та перевірено 20 000 осіб, які перебували на території громади.

Як повідомив на пресконференції міський голова Борис Карпус, у вказаний термін правоохоронці склали списки людей, які потрапити в «поле зору» СБУ та були опрацьовані протягом першого дня.

Результати комплексного відпрацювання очікуються згодом в офіційних пресрелізах служб, які опрацьовували територію Нововолинська.

Борис Карпус зазначив, що протягом відпрацювань, у місті не було виявлено диверсійних груп, проте за колабораціонізм підозрюють декілька людей. Наразі з ними працюють відповідні служби.

Нагадаємо, керівник Нововолинського відділення поліції Олег Бончак повідомляв про проведення відпрацювань, аби мешканці громади зберігали спокій та мати при собі документи.

Загалом ситуацію в Нововолинську силовики оцінюють позитивно, міська рада надалі співпрацює з працівниками поліції, ДФТГ та варти порядку.
коментарів: 6
  1. лисого та філінюка повірили? Сайт миротворця не бреше. Сбу, провірте. Один не приймає повістки. Інший любить путціна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 Грудня, Понеділок
10 Грудня, Неділя