<
У Іваничах невідома істота знову душить кролів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:14 | 20.11.2017 / Іваничі / /
Перегляди
6
/ 1 коментар

У двох домогосподарствах селища Іваничі на вулиці 8-го Березня невідомий хижак подушив кролів. В одних господарів – 14, в інших – 11. Сталося це з 7-го на 8-ме листопада. 

Подібний випадок  уже трапився в Іваничах цього літа на вулиці Тарасова.

Бидчук Олександр, який погодився поспілкуватися з “БУГом”, розповідає, що таке у його господарстві трапилося вперше. Спочатку подумав, що це тхір. Але, коли побачив вирвані дверцята та розігнуті цв’яхи, то зрозумів, що це був сильніший хижак. Від двох маленьких кроленят залишились останки, решта лежали розкидані по подвір’ю і городі.

https://www.facebook.com/100008823850462/videos/1761448960825882/

Стривожені сусіди почали проводити свої дослідження. В одного із них на городі, де була свіжо перекопана земля, побачили сліди ратиць, як у кози, і поряд схожі на собачі. На клітці хижак залишив подряпини від кігтів і зубів.

– Це якийсь мутант. Думаю, чупакабра. Дуже стрибучий хижак. Перестрибнув через загороджену сітку від берега на город. На березі висока трава, є де сховатися. І така смуга берега тягнеться від Щенятина аж до Заболотець, тож має де розгулятися, – розповідає Олександр Йосипович.

Ніхто із господарів не чув, коли це трапилось. Лише вранці побачили наслідки відвідин невідомого хижака і відзняли їх на відео.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
23 Березня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі