<

Смерть на ПП “Європацукор”: у працівника не було шансів вижити, тіло намотало на транспортерну стрічку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:21 | 2.11.2017 / Іваничі / , /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

2-го листопада близько 8:00 на ПП “Європацукор” у Іваничах трагічно загинув Микола Н, житель села Заставне Іваничівського району 1963-го року народження.

На підприємстві чоловік працював слюсарем. Трагедія сталася під час перезмінки на виробничому цеху, Микола Н. уже відпрацював зміну.

Смерть на виробництві шокувала іваничівців. Вранці 2-го листопада на вулиці Заводській, 18 рятівники з допомогою аварійно-рятувального інструменту діставали тіло людини, яке намотало на транспортерну стрічку.

На разі поліція з’ясовує обставини інциденту. За однією з версій, на заводі включили механізм (стрічку, якою транспортуються відходи) не очікуючи, що там працює людина.

Із середини підприємства транспортерна стрічка виходить назовні у двір, куди під’їжджають автомобілі для завантаження. Чоловіка з приміщення тягнуло аж на вулицю, він застряг між двома частинами механізму.

“Це те саме, що в м’ясорубку попасти. Якщо туди потрапити, то шансів вижити немає ніяких”, – кажуть працівники.

Свідки говорять, що лише у хребті чоловіка виявили біля 4-х переломів.

Микола Н. повернувся до “смертельної” стрічки після закінчення своєї зміни. Кажуть, чоловік вже переодягнувся і збирався йти додому.

На місце пригоди невдовзі прибули співробітники МНС, оперативні групи поліції. Сповістили і невтішних родичів загиблого.

Староста села Заставне Ольга Райко поінформувала, що у Миколи Н. залишилися дружина, двоє дітей і двоє онуків. На підприємстві він працював третій рік, раніше був кочегаром у сільській школі.

Територія цукрового заводу охороняється та відгороджена від сторонніх осіб. Журналісти “БУГу” намагалися поспілкуватися з директором ПП “Європацукор” Миколою Калініченком, проте на прохідній нас повідомили, що він зайнятий.

У поліції коментувати обставини інциденту поки відмовляються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Листопада, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі