<

По яких дорогах окупанти не дійдуть в Іваничівський район

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:47 | 30.03.2018 / Іваничі / /
Перегляди
1
/ коментарі 3

Болото засмоктує вулиці та дороги в селах Іваничівського району.

Підвищення температури призвело до природного танення снігу. Щоб пересуватися нині по дорозі в село Завидів саме час вдягати гумові чоботи. Люди стрибають по островах з болотяної суміші, досвідчені автомобілісти мають змогу переконатися у своїх “шумахерських” здібностях, недосвідчені сидять вдома.

Мешканці кажуть, що дорозі “допомогли” стати такою і вантажівки, які возять спиляну деревину з лісництва.

Не краща ситуація у прибудинкових територіях – мешканці товчуться у багнюці.

Три дні снігу із дощем – і півмісяця село Хренів “плаває”. Для тих, хто живе на вулицях без асфальтного покриття, вийти сухими з води та болота нереально.

Дорога провалюється в коліна, каже мешканка села Тетяна Власюк. Коли снігу востаннє насипало, у тракторі, що його горнув, наполовину провалились колеса.

“Мені треба було на медпункт з дитиною – несла і дитину, й коляску, – скаржиться жінка – Звертались до голови сiльськоï ради, чоловiк особисто туди ходив. Заяву написали і все без толку”.

Така ж болотяна пастка утворилася в селі Соснина Іваничівського району.

“Вулиця Надверставська!!! Саме такими дорогами жителі цієї вулиці змушені щоденно добиратися на роботу, діти повинні ходити в школу та дитячий садок!!!! Страшно навіть подумати про те, що в разі нещасного випадку вчасно не зможе доїхати швидка допомога! Як так може бути?”, – пише у Фейсбук Ліза Денисюк.

Нагадаємо, що в список доріг, які ремонтуватимуться у 2018-му році за кошти субвенції з держбюджету, потрапила дорога О 030319 Іваничі – Бубнів. На її ремонт передбачено понад 15 мільйонів гривень з державної казни.

Фото із соцмереж

коментарів: 3
  1. треба роздати кожному по персональному гелікоптеру, і дороги стануть непотрібні !

  2. Україна поступово превращается в неприступную крепость ! Враг не пройдет !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Жовтня, Понеділок