<

Хочеться піднятися і перелетіти через ті ями,- кажуть жителі Іванич про дорогу на вулиці Луцькій

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:33 | 27.03.2018 / Іваничі / /
Перегляди
0
/ коментарі 2

До інтернет-видання “БУГ” зателефонував мешканець селища Іваничі Валерій Богуш. Чоловік обурений через стан дорожнього покриття на вулиці Луцькій, в районі колишнього ремонтно-транспортного підприємства.

Він каже, що їхати дорогою неможливо – ями, які “латають” на цій ділянці, швидко відновлюються.

Валерій Богуш вважає, що перш ніж засипати вибоїни щебенем, потрібно зробити водозливи, аби на проїжджій частині не стояли калюжі, тоді дорога буде менше руйнуватися.

Чимало жителів вулиць Луцька і Зелена селища та сіл Павлівської громади добираються в центр Іванич на велосипедах. Проїхати тут і не забруднитися болотом у цю пору року майже неможливо.

Якщо їдеш автомобілем, то хочеться піднятися і перелетіти ті ями, – діляться думками учасники дорожнього руху.

Як повідомив начальник Іваничівської дільниці філії «Володимир-Волинський автодор» ДП “Волинський облавтодор” Микола Шевчук, робітники його служби уже почали ямковий ремонт, та працювати не дозволяють погодні умови. А ділянку дороги на вулиці Луцький планують робити після Пасхи асфальтоукладальником.

За його словами, добре було б відвести зайву вологу від дороги, але рів, який слугував для пониження грунтових вод, захаращений і почистити його немає змоги, адже він знаходиться на приватній території.

Дерева, які тут росли і забирали зайву вологу, зрізав власник території.

Фото Валерія Богуша

коментарів: 2
  1. Від краю проїзжої частини 6 метрів це власність автодору , недавно приватизовував огород біля автодороги. Радивби М.Шевчуку не обманювати , рів ніхто приватизовувати небуде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Жовтня, Понеділок