За сприяння Федора Войтюка виділено понад 2 мільйони гривень для медиків Іваничівського району

16:45 | 13.10.2017 / Рубрика: Іваничі / 18 коментарів

13-го жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Волинської обласної ради на якій було прийнято рішення про виділення медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Селищний голова Іванич Федір Войтюк звернувся до депутатів фракції УКРОП за підтримкою вирішити питання заборгованості заробітної плати іваничівським медикам.

Відповідно депутати прислухались до проблем у цьому питанні і прийняли рішення виділити медикам Іваничівського району 2 мільйони 100 тисяч гривень на заробітну плату.

Нагадаємо, до кінця року на заробітну плату працівникам медичних установ бракувало 7,6 мільйона гривень. На сьогодні ця заборгованість зменшилась відповідно на 2,1 мільйона гривень.

— Ми з Романом Кицею, головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги були на цій бюджетній комісії. Всі члени комісії нас одноголосно підтримали. Це на заробітну плату працівникам районної лікарні і центру. Ми щиро дякуємо за таке розуміння, – сказав головний лікар Петро Ципа.

Про проблеми із заробітною платою у іваничівських медиків до депутатського корпусу УКРОП у Волинській обласній раді звернувся діючий голова Іваничівської селищної ради Федір Войтюк. Я особисто був присутній на комісії. Усі депутати з розумінням поставилися до проблеми. 2 мільйони 100 тисяч гривень виділено сьогодні медикам іваничівського району на погашення заборгованості по заробітній платі. Сьогодні це рішення буде передано голові обласної державної адміністрації. Відповідно він видасть розпорядження і кошти підуть за призначенням, – повідомив В’ячеслав Рубльов, депутат обласної ради.

18 коментарі
 1. Видно що людина професіонал і має тісні звязки з областю ! значить буде дбати про байбутню громаду, Дякуємо!

 2. Людмила І Світлана / 13.10.2017 - 23:57 / Відповіcти

  Щиро вдячні Федору Васильовичу за турботу. Хай Матір Божа допоможе йому і надалі працювати для людей і хай охорняє його і його родину. Перемоги Вам, шановний !!!

 3. А де до цього був пенсіонер Киця і Ціпа, коли з літа невиплачували вчасно заробітну плату, Войтюк мовчав (літо то до виборів ще далеко, можуть і забути що кидали кістку). Що по бюджету на початку року не було видно що виділених котів не вистачає?? Розрахувалися молоді спеціалісти. То що то за господарі що не бачуть що в них під носом робиться, доки поголові не стукне.

  • Олександр / 15.10.2017 - 08:05 / Відповіcти

   Войтюк мовчав, бо оплата праці лікарів не в його компетенціі, але коли не озброєним оком видно, що районна влада займається лише передвиборчою агітацією (чого лише варта передвиборнауваги обіцянка збудувати залізничну зупинку в Древинях, на яку немає ніяких погоджувальних документів)!!!! А Федір Васильович вже просто не зміг дивитися на те як люди випрошують свою зароблену зарплату і звернувся до обласних депутатів і вони його почули, тому, що людина авторитетна і може подбати про громаду!!!! Удачі Вам на виборах Федір Васильович!

 4. Віктор Іванович / 14.10.2017 - 19:39 / Відповіcти

  Районна лікарня перебуває на районному бюджеті, а не на бюджеті селищної ради.Всі установи, які фінансуються з селищного бюджету отримують заробітну плату вчасно. Крім того, отримують оздоровчі і передбачені законодавством премії. Коли зміг Войтюк тоді допоміг. Він же не зодота рибка.

 5. Не робіть фарсу. Закрийте пів лікарні, яка працює тільки на паперах, і зекономте декілька мільйонів гривень платників податків. Подивіться статистику. Ця лікарня потрібна тільки на паперах, а по суті там крім поліклініки нічого не треба. Я працюю в цій лікарні. Зайдіть і подивіться, пуста хірургія і Гінекологія. Терапія забита бабця ми, яких не хочуть доглядати родичі

 6. Шановна Валя. Якби Ви справді процювали в лікарні, то знали, що в нашій лікарні 1 гінекологічне місце, тому гінекологія аж ніяк не може бути порожня, а в усіх інших відділеннях досить непогано лікують, знаю по собі і своїх родичах.Навіть останнім часом хвалять роддом.І в поліклініці трохи більше толку при пенсіонерах, ніж при молодій Томашевській. Молодець Федір Васильович, що допоміг людям !

  • Котилко В.І. / 15.10.2017 - 14:00 / Відповіcти

   шановна Оксано! перший раз за 7 років (весь час перебував за кордоном) тієї весни звернувся за допомогою до лікарів Іваничівської ЦРЛ (банальний гриб ) і був просто шокований. Прочекавши лікаря (у якого доречі згідно графіка прийом з 9.00 до 17.00) до 11.30 з температурою 39, і пава припливли, прийом розпочався зі своїх (доречі потім змушений був звернутися до обласної лікарні за допомогою після Іваничівської).А саме цікаво що зайшовши в приміщення поліклініки о пів на четверту, ні лікарів ні медсестер нікого немає, просто йде ехо по коридорах. Відношення хамське, а з результатів аналізів лабораторії Іваничівської ЦРЛ в Луцьку просто посміялися. Ні лікарів ні толку. Дарма що приміщення збудували!!! Доречі, за 10 років при посаді Войтюка а також Бадзюня , всі державні організації “просрали”, залучено “0” інвестиційних проектів, нестворено робочих місць. До громади залучили дотаційні села. Ви й далі хочите в тому дурдомі жити!

 7. Це тільки ідіот може говорити про закриття лікарні чи пів лікарні. Такі гроші вбахали на будівництво. Просто потрібно з розумом розпорядитись таким приміщенням. І робочі місця будуть. А те, що відділення напів пусті, над цим треба задуматись…

 8. Войтюку весь час ставлять палки в колеса , як і районна влада на чолі з царьом , так і область де є наш великий діяч бик , ні на що не отримав войтюк кошти для селища , виділяють тільки угодним там де прославляють царя , для прикладу школа на цукровому директор чи то т.в.о моглаб то на руках би носила , по селах бігає як пчілка трудівниця. Дорогі жителі іванич та громади будьте мудрими добре подумайте та зважте за кого віддасте свій голос.

 9. Той хто працюэ за кордоном, якщо офіційно на протязі 7років то хай і отримує мед допомогу там, а то попривикали жити там , а шукати мед допомоги де дешевше, повертайся і живи так як і всі в Україні, а тоді нявкай. там ти не правдуєшся , а платиш за медичну допомогу.

 10. Котилко за 7років за кордоном, ти такий чи така обізнана в ситуації , аж диву дивуюся . Я в восторге

  • Котилко В.І. / 16.10.2017 - 18:46 / Відповіcти

   Це просто випадок! а все решта неозброєним оком видно, досить пройтись селищем! і тут непотрібно бути обізнанм в ситуації, я ж ненаводжу яківсь цифрові показники. За Ваш “восторг” Козак я дуже радий.)))) от тільки цікаво від чого він у вас……

 11. Котилко , я так розумію що ви останній раз ходили селищем 7років тому, мені шкода вас , тому що ви не побачили змін хоча вони і маленькі але все таки зміни, а ви і далі працюйте за кордоном але головне не нявкайте шо все погано, погано тільки одне шо ми українці не разом (((((((((

 12. Іваничі-бест / 17.10.2017 - 19:39 / Відповіcти

  Войтюк і добився! сміх та й годі! ніхто не скаже, що УКРОП то його “соломинка потопаючом”? чи може не всі в курсі, що він до останнього шукав партію, яка погодиться його висунути на вибори??! і що він був висуванцем одночасно у БПП і УКРОПа? а Батьківщина взагалі його відшила. Моє слово: як за стільки часу нічого не зробив, окрім дороги до своєї доми, і та нещасна, то і не зробить. Особисто я його поважаю як людину, але для роботи, для революційної роботи, для реформаторських змін потрібна молода енергія, а пенсіонерам потрібно відпочивати та ділитись досвідом, але ніяк не керувати.

  • Дякую за підтримку і добре слово, у мене ще все по-переду. Я люблю свої Іваничі, я тут народилась, і це моя перемога, я прошла 5 -ти відсотковий рубіж, порівняно з пиборами на Павлівській ОТГ, при тому САМА ОДНА без знову ж таки “потужної підтримки” дякую всім хто підтримав мене, Я не така сильна як Вам здається, але і не така безсила, як би Вам “всім” хотілося. Бо за мною потужна сила простих , всього лишень, ІВАНИЧІВЦІВ. Дякую всім друзям, а “ворогам” найбільше, бо вони мене лише обпалюють пекельним вогнем, та я все витримаю, заради моєї милої, коханої – ІВАНИЧІВЩИНИ! Мій Виборчий бюджет порівнянно з моїми опонентами – краплина в МОРІ, але все починається з краплини, але якої краплини, краплини – честі, совісті, людяності, любові і ВІРИ , безмежної віри, котра не має кордонів, кордонів і перешкод. ВІРИ в нас простих людей. І ВАШИХ, ЧУЄТЕ ВАШИХ, ВИБОРЦІВ ЧЕРЕЗ ДВА РОКИ!Хай ВАС ВСІХ береже ГОСПОДЬ.
   З повагою всього лиш проста жінка, вдова, мама, дочка, сестра – А. Зінчук

Додати коментар


Погляд

І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках
Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на ...

Новини

25 лютого, Неділя
01:01
У Польщі судитимуть роботодавця за нелегальне працевлаштування українців
24 лютого, Субота
22:57
Волинянка з приходу церкви пастора Мунтяна втопила хвору дочку
21:54
В Івано-Франківській області випав чорний сніг
20:54
Нові урбаністичні простори планують облаштувати у Володимирі та Нововолинську
20:22
В Україну прийшло сильне похолодання
19:07
Закон щодо Донбасу набув чинності
18:08
У ЛНР заявили про відновлення мобільного зв’язку
17:03
На трасі під Рівним горіла фура
16:44
У Польщі затримали українського хакера
15:05
Стартували екстремальні туристичні змагання «Доброволець»
15:02
В Луцьку правоохоронці викрили керівника суду та адвоката на хабарі 1
14:07
В Луцьку з четвертого поверху будинку випала жінка
13:46
Справа про підпал редакції “Четверта влада” у Рівному – на контролі в прокуратурі
12:49
Під Донецьком собаки загризли 12-річну дівчинку
12:03
Як вирішувати питання безпритульних собак у Нововолинську: позиція громадськості
11:35
У Рівному відбулися унікальні міжнародні змагання з плавання серед малюків
10:42
У Нововолинську на світлофорі Фольксваген депутата в’їхав в учбовий автомобіль 4
10:08
Із охопленої полум’ям квартири у Володимирі-Волинському врятували 2 людей
09:20
У селі під Луцьком зіткнулися рейсовий автобус “Володимир-Волинський – Луцьк” і вантажівка
08:20
Назвали найвищу і найнижчу мінімальну зарплату в Євросоюз
Усі новини