Наталія Войтинська: «Краса – це те, що всередині, що у твоєму серці…»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:54 | 17.11.2015 / Рубрика: Інтерв'ю / Прокоментуй!

Про нашу землячку Наталку Войтинську ми вже розповідали кілька років тому.

Красуня, розумничка, активістка й просто хороша та приємна дівчина. Вона не так часто буває в рідному місті, адже тривалий час дівчина навчалася в одному зі львівських вишів, потім активно займалася громадською роботою, нині ж завзято працює над пошуком роботи та побудовою кар’єри юриста. Окрім того, Наталя успішно презентує себе в модельному агентстві «Bravo models», – пише Рідне місто Володимир.

У кожному своєму образі дівчина різна, але однаково чуттєва і прекрасна. Попри свою надмірну зайнятість, дівчина активно бере участь у різноманітних конкурсах краси, зокрема кілька років тому виборола звання віце-міс на престижному конкурсі «Міс Галичина», а на цьогорічному конкурсі краси «Міс Львів-2015» Наталія здобула титул «Міс глядацьких симпатій». Власне, участь у конкурсах краси й дала володимирчанці багато перспектив і корисних знайомств, які в подальшому дозволили їй розвиватися як моделі.

– Наталко, що змінилося з того часу, як ми востаннє з тобою спілкувалися?

– Ну, по-перше, я закінчила вуз і віднедавна стала дипломованим юристом. Нині активно працюю в плані пошуку роботи. Батьки дуже хочуть, аби я залишалась у Володимирі й тут шукала роботу. Проте час покаже.
Нещодавно в складі української делегації я відвідала Страсбург. Це мальовниче місто у Франції, історична столиця Ельзасу, можна сказати, інтелектуальний, культурний і промисловий центр північно-східної Франції. А ще Страсбург – місто, в якому знаходяться центральні офіси міжнародних правозахисних організацій: Ради Європи, Європарламенту та Європейського суду з прав людини.

– А з якою метою ви навідались у Страсбург?

– Постійне представництво України при Раді Європи організувало модний показ молодого українського бренду «Фоберіні». Це чудові сучасні речі з традиційними українськими елементами вишивки. Наш показ відбувався у центрі європейської політики та культури – в Раді Европи. Я разом із іншими дівчатами з модельного агентства презентувала Європі сучасну Україну, молоду та креативну. Захід, який відбувся 21 жовтня, був присвячений 24-й річниці проголошення незалежності України та 20-й річниці вступу України до Ради Европи. Майже п‘ять десятків представників різних країн мали нагоду ознайомитися з сучасним українським одягом, побачити всю красу та розмаїття модернової української вишиванки.

У майбутньому представництво України при Раді Європи планує провести тиждень української моди, де ми теж представлятимемо роботи українських дизайнерів.

Для мене, як для майбутнього юриста, ця поїздка видалася досить цікавою. Наприклад, ми мали змогу відвідати зал засідань Європарламенту, поспілкуватися з поважними людьми, які представляють Україну та інші країни в раді Європи.

Я зрозуміла, що молодим людям слід частіше подорожувати, це суттєво розширює світогляд. І чим більше людина подорожує і вивчає інші культури, тим більше вона пізнає нового, навчається.

– Кажуть, що українські дівчата дуже вродливі. Ви це відчули на собі, презентуючи Україну Європі?

– Так, відчули, побачили. Чесно кажучи, компліментів на нашу адресу (зі мною було ще кілька дівчат-моделей із України) було аж забагато. Інколи доводилося ніяковіти від такої порції лестощів та похвал. Але видно було, що люди роблять це щиро, без жодного лицемірства.

– А взагалі, яке ставлення там до українців, вони знають щось про нашу країну?

– Під час цієї поїздки ми на власні очі мали змогу побачити, скільки людей у світі солідарні з українцями, як нас підтримують. Для нас організували екскурсію до одного відомого виробника вина. Так ось там усі присутні заспівали цьому французькому бізнесмену українською мовою «Многая літа…» З нами тоді були представники різних країн, Ради Європи. Приємно було, що люди знають нашу рідну мову, намагаються спілкуватися нею.

– Наталко, нині ти працюєш у «Bravo models». Що це за агентство?

– Це агентство засноване ще в 2001 році. Його база нараховує понад сотню професійних талановитих моделей, які ретельно підібрані командою професіоналів, що працюють в індустрії краси.

Моделі «Bravo models» успішно реалізовують свої професійні амбіції як в Україні, так і за кордоном, зокрема знімаються у рекламних роликах, музичних кліпах, телепрограмах, кінофільмах, каталогах, календарях, журналах, іміджевій та рекламній продукції, демонструють колекції дизайнерів та брендів на fashion-показах, тижнях моди, конкурсах краси, світських заходах. Я, наприклад, представляла колекцію Vyshyvanka Cotoure by Oksana Karavanska. Оксана Караванська – один з найвідоміших та найбільш креативних дизайнерів України. Кожне її шоу яскраве та феєричне, кожна колекція гостро модна, обов’язково українська та абсолютно не передбачувана. Приємно, що саме мені випала честь презентувати ці прекрасні творіння нашого вітчизняного дизайнера.

– Наталко, працюючи в модельному бізнесі, можна заробити собі на життя?

– За останні роки стало видно, що модельний бізнес у нашій країні продовжує розвиватися. Але не можна сказати, що самим моделям він приносить колосальні доходи. Сподіваюся, що коли-небудь ми до цього прийдемо. Мода – це ціла індустрія. Буде нарощувати темпи виробництво, буде зростати попит на українські товари – буде й більше реклами. І тоді наш модельний бізнес буде стрімко рости і розвиватися.

Ні для кого не секрет, що, працюючи моделлю за кордоном, можна заробити набагато більше. Проте є дівчата, які не хочуть виїжджати в чужі країни, хочуть працювати в своїй державі.

– І все ж, який приблизний дохід може бути в моделі середнього рівня в Україні?

– Це не передбачити… Все залежить від активності самої моделі. Від того, чи є вона відомою, чи знімається у журналах, чи багато над собою працює. А це веде до того, наскільки дана модель буде затребувана замовниками. В Україні заробити складно, тому весь свій капітал дівчата накопичують, працюючи за кордоном, там українські моделі дуже затребувані. Наприклад, нині дуже багато дівчат працюють у Китаї, Японії.

– Побутує думка, що працювати моделлю неважко, варто лише вміти використати подароване природою.

– З цією думкою можна посперечатися. Життя моделі – це суцільний кастинг. Робота моделі не є такою легкою та безтурботною, як видається на перший погляд, але в будь-якій професії є свої плюси та мінуси. З боку здається, що тобі все дається легко, ти гарна, чарівна, з ідеальною фігурою і широкою посмішкою на обличчі. Але мало хто знає, що працювати доводиться дійсно багато. Про мінуси говорити не варто, їх усе одно менше, а плюси назву – це подорожі, знайомства з багатьма відомими творчими людьми, підробіток.

Можливо, хтось і думає: пройшлася, пофотографувалася, отримала гроші… Насправді все не так просто. Робочий графік моделі дуже складний і напружений. Постійні покази, зйомки, кастинги. Це все дуже виснажує. Неважливо, який у тебе настрій, ти повинна посміхатись у будь-якому випадку.

– Якими якостями повинна володіти модель, окрім краси?

– Комунікабельність, дисциплінованість, відповідальність.

– Побутує думка, що портфоліо – це своєрідний паспорт будь-якої моделі. Як часто ти його оновлюєш?

– Не скажу, що досить часто. Останнім часом воно оновилося за рахунок відзнятих кількох колекцій Оксани Караванської. Якщо б я займалася виключно модельною справою, то, звісно, робота над оновленням свого портфоліо була би більш результативною.

– Кар’єру в подальшому ти будуватимеш у модельному бізнесі чи все-таки це буде юриспруденція?

– Однозначно – юриспруденція. Модельний бізнес для мене – це скоріше можливість підзаробити, подорожувати, побачити світ, завести нові цікаві знайомства. Я ніколи не сприймала це як справу свого життя. Мені це подобалося, мені було цікаво постійно працювати над собою і бачити результат своєї роботи. В майбутньому я планую серйозно зайнятися юриспруденцією, адже саме для цього стільки років здобувала освіту у престижному виші, та й мене не полишає бажання попрацювати юристом, напрацювати певний досвід у цій справі. Зрештою, а хто сказав, що ці дві справи не можна поєднувати між собою? Головне, аби було бажання.

– Наталко, на твою думку, що таке краса?

– Кожна дівчина в глибині душі прагне бути прекрасною, неповторною, досконалою. А погляд на красу в кожної людини свій. Як для мене, краса – це не тільки зовнішній вигляд. Це те, що всередині, що у твоєму серці. Скромність – це теж краса. Прикро, що нині це не в моді. Впевненість і самоповага – теж краса… Людина з чистими думками та помислами теж є красивою.
На заверешення зустрічі землячка повідала нам, що в свої двадцять з невеликим років вона вже встигла зрозуміти, що в житті все можливо, і цілеспрямованим людям у ньому всі дороги відкриті.

– Для цього потрібні велике бажання і трішки зусиль, – переконана Наталка. – Слід пам’ятати, що життя – це не ті дні, які минули, а ті, що запам’яталися.

Додати коментар


Погляд

Через халатність у приймальному відділенні Нововолинської лікарні померла людина
На днях Україну сколихнула трагічна звістка: через халатність та нефункціонування приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Нововолинської ...

Новини

20 Січня, Середа
09:21
Зграя лебедів оселилася на Лузі у Володимирі-Волинському
08:06
Документи для призначення різних видів допомог відтепер потрібно подавати у Нововолинський ЦНАП
07:12
Колишня гравчиня володимирської команди «Ладомир» продовжить кар’єру в США
05:42
Нацбанк вводить в обіг пам’ятну монету, присвяену Лесі Українці
03:51
Офіс генпрокурора відкрив справи щодо Дубінського – ЦПК
01:46
У студії «Квартал 95» прокоментували продаж франшизи «Ліга Сміху» в Росію 2
19 Січня, Вівторок
23:22
У Луцьку двоє дорослих і дитина отруїлися невідомою речовиною
22:10
Які вакантні посади пропонують у Нововолинську: розпочалися конурси, анонсовані міським головою
21:26
Команда Володимир-Волинської птахофабрики замість корпоративу закупила меблі в ігрову кімнату лікарні у Луцьку 1
20:45
Аудит та створення муніципальної варти: про нові виклики та кроки до змін у Нововолинську розповіли Олена та Володимир Шаповал 1
20:21
Проєкт Ukreïner зняв сюжет про Володимир-Волинського «Фаберже» Анатолія Бойка
19:45
Змішана або очна форма навчання: повідомили чи відвідуватимуть студенти виші після карантину
19:12
Засновника Волинської громадської організації «Фонд місцевого розвитку», якого судять за шахрайство на 10 млн, випустили з СІЗО
18:43
Військовослужбовці 14 бригади пірнали в освячену ополонку на Луганщині
18:19
Як у Нововолинську промишляє протеже Сапожнікова, використовуючи незаконно символіку УНСО 1
17:50
Вирішуватимуть, де розмістити пам’ятник загиблим Героям АТО у Володимирі
17:19
У Рожищі трапилась потрійна аварія за участю «швидкої»
16:59
На Водохреща в Іваничах освятили воду, традиційних купань не відбулося 2
16:17
Свята закінчилися: у Володимирі та Нововолинську розберуть ялинки. Як виглядали красуні
15:49
В Україні знизили тариф на доставку газу
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі