<

Квоти українських пісень на радіо збільшилися

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:58 | 8.11.2017 / Новини /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Норма закону, яка зобов’язує радіостанції транслювати в ефірі щонайменше 30% україномовної музики, набула чинності.

Як наголошується, документ передбачає введення норми, згідно з якою частка пісень державною мовою має становити протягом першого року з моменту набуття чинності закону щонайменше 25%, протягом другого – 30% і з третього – 35% від загального часу звучання пісень, трансльованих протягом доби, а також протягом часових проміжків з 7:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00, передають Українські новини.

Крім того, визначено, що при здійсненні радіомовлення телерадіоорганізації, які транслюють музичні твори, поміж яких пісні офіційними мовами Європейського Союзу відповідно до умов ліцензії складають щонайменше 60% загального обсягу пісень, поширених протягом доби, в тому числі щонайменше 60% від загального обсягу пісень, поширених в кожному проміжку часу з 7:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00, повинні забезпечувати частку пісень державною мовою щонайменше 25%.

Також телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення зобов’язані забезпечувати протягом першого року щонайменше 50%, протягом другого – щонайменше 55%, а починаючи з третього року – щонайменше 60% добового об’єму ведення передач, в тому числі інформаційно-аналітичних блоків, розважальних передач (дикторами, ведучими радіопередач) державною мовою.

За невиконання норми передбачається штраф в розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору.

Контроль за виконанням радіостанціями даних вимог покладено на Національний комітет за питань телебачення і радіомовлення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Листопада, Неділя
15 Листопада, Субота