ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 20:32

Досьє - Войтюк Федір Васильович

оновленно 20 травня, 2016 в 18:36,
Іваничі
день народження: 26 Січень, 1959

Політична сила: Блок Петра Порошенка

Народився Федір Васильович 26 січня 1959 року в смт. Іваничі, де закінчив 2-гу школу.

Служив у війську, на той час радянському, прийшовши пропрацював водієм два роки після чого вступив у Львівський політехнічний інститут, отримав диплом інженера-будівельника. Працював в “Агробуді”, де був майстром, виконробом, головним інженером. З часом будівельна галузь почала занепадати, тому Федір Васильович опинився безробітним, довгий час не міг знайти роботу і почав їздити на заробітки, адже діти росли, і гроші потрібні були.

У 2002 році Іваничівська районна рада та РДА створювали районне підприємство по будівництву житлово-комунальному господарству та газифікації. Федір Васильович відповідав за його створення і 25 січня 2002 року став очільником, директором був до 5 серпня 2002 року. Тоді ж голова адміністрації звернувся із призначенням бути заступником, адже попередник за станом здоров’я не може працювати. Партійна належність не мала значення, необхідно було плідно працювати.

З 2002 по 2004 рік був заступником, а далі – Помаранчева революція і нові призначення, зокрема, і призначили нового голову Іваничівської РДА, а Федора Васильовича залишили на посаді.  У 2010 році коли прийшла нова влада, його було звільнено. Далі став на облік в центр зайнятості, а 31 жовтня 2010 року висунув свою кандидатуру на селищного голову і цю посаду йому довірили. Єдиним розчаруванням для Федора Васильовича, за його словами, є те, що будучи на цій посаді не вдалось реалізувати все те, що хотів і планував.

 


© 2017 Інтернет-видання "БУГ"