ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 21:07

Досьє - Бадзюнь Андрій Анатолійович

оновленно 16 травня, 2016 в 12:14,
Іваничі
день народження: 24 Лютий, 1976
Депутат
Політична сила: Свобода

Колишній голова РДА та активний партієць ВО «Свобода» Андрій Бадзюнь досі зберігає політичні амбіції та впізнаваність у відносно «свободівському» Іваничівському районі. Саме цей район дав значну частку підтримки нардепу Євгену Мельнику ще у 2012 році.

Бадзюнь був одним із організаторів Іваничівського майдану. Під час революції прокуратуру в райцентрі навіть «забивали» дошками. Після Майдану він як представник революційної політсили «Свободи» став головою райдержадміністрації. На посаді Бадзюню вдалося відносно успішно працювати із головою ОДА Григорієм Пустовітом.

А от із губернатором Володимиром Гунчиком співпраця не вийшла. Той будував власну вертикаль, де для багатьох посадовців (тим більше з іншої політсили) місця не знайшлося. Разом із іншими свободівцями Андрій Бадзюнь написав заяву 12 листопада та пішов у відставку.

Напередодні місцевих виборів саме Бадзюня називають претендентом на крісло міського голови Нововолинська від свободівців. Як розповів він у коментарі ВАР, рішення про те, балотуватися йому чи ні, прийматиме голова обласного осередку Анатолій Вітів.

А ще Бадзюнь може розраховувати на підтримку екс-нардепа та підприємця Євгена Мельника. Мельник сам зійшов із політичної арени, проте може підтримати однопартійців морально та фінансово.


© 2017 Інтернет-видання "БУГ"