Звернувся до правоохоронців, щоб з’ясувати, чому вони перевіряють роботу підприємців Володимира

13:04 | 22.10.2020 / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Коронавірус диктує свої умови. Україна і світ накриває хвилею, статистика невтішна. А ще вельми невтішна ситуація, з котрою зіткнулись ті, хто наповнює казну міст – платники податків, роботодавці, шпідприємці.

Сьогодні до мене, як до депутата Володимир-Волинської міської ради, звернулися підприємці міста з проханням пояснити, як їм здійснювати підприємницьку діяльність в місті в актуальних реаліях. Проблема виникла після ведення в місті ряду обмежень, які діють в “червоній” зоні.

19-го жовтня у міськраді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На цій комісії для того, щоб підтримати бізнес, зберегти робочі місця працівників, було запропоновано дати можливість торговельним закладам і закладам громадського харчування продовжити діяльність, проте з певними умовами.

Але! Вже згодом цим же підприємцям правоохоронцями вручено попередження із вимогою працювати лише…дистанційно.

Обурені підприємці невідкладно створили ініціативну групу з метою захисту їхніх прав на здійснення підприємницької діяльності.

Колізія полягає в тому, що міська комісія ТЕБ і НС вирішила рекомендувати суб’єктам господарювання працювати з дотриманням санітарних норм та певних обмежень, а от правоохоронці посилалися на Постанову Кабміну.

До слова, сесія міської ради це питання не розглядала.

Мною було запропоновано з’ясувати обставини перевірок правоохоронців у керівника місцевої поліції та делегувати представників суб’єктів підприємницької діяльності, голову спілки підприємців міста. В свою чергу я, як депутат, очолив робочу групу. У нас пройшла конструктивна розмова з керівником поліції, який запевнив, що підприємців лише попереджали.

Якщо депутати міської ради підтримають протокол комісії ТЕБ і НС, то правоохоронці будуть мати рішення місцевої ради з цього питання.

Я в свою чергу повідомив, що є чинне рішення міської ради, яким депутати делегували повноваження міському голові приймати розпорядження у міжсесійний період, які затверджуються на черговій сесії міської ради.

Після чого було доручено голові підприємців Наталі Любімцевій підготувати відповідне звернення до міського голови. Запропонував підприємцям повернутися на робочі місця, попередити своїх працівників щодо дотримання жорстких карантинних та протиепідемічних вимог.

На сьогодні рішення про те, посилити чи лишити на тому ж рівні обмеження “червоної зони”, залежатиме від рівня відповідальності підприємців міста.

Фото на головній ілюстративне

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Чи справдились слова Ярослава Федини «Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму» в Нововолинську
«Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму». Ці слова Ярослава Федини, одного із фундаторів Нововолинського Руху (НРУ) прозвучали 21-го січня 1990 року на засніженій літній ...
Зараз кожен день будь-який підприємець вибирає: бути хорошою людиною або хорошим бізнесменом
Зараз такий час, що багатьом підприємцям знову доведеться «поговорити» зі своїми командами. І вони знову будуть шукати якісь правильні слова, яких з кожним днем ​​стає все ...
З історії ще одного Нововолинського театру, про його спалення і велике пограбування церков
Подання в кінці 2013 р. на сесію міської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Нововолинська» М. Меркулову і М. Лейкіну спонукало мене висвітлити «позакадрову» ...
Шановна місцева влада, заберіть руки від спортзалів! Буде біда
Закрити легко, а що далі??? Треба вчитися жити, а не існувати!!! Зачиняти – це не вихід. Треба вчитися з цим жити, а не існувати. Я займаюся в Форесті і там люди навчилися ...
Минуле, сьогодення і майбутнє «червоної» школи
Про неї говорять, за неї сваряться, її відстоюють, біля неї фотографуються. Вона така – одна і єдина. І найкраща. Бо унікальна. Ми називаємо її червона школа. Насправді, це ...