<
Віталіна Макарик

Зеленський — той президент, який увійде не лише в нашу в історію, але й у світову

09:36 | 1.03.2022 / Погляд / /
236
/ Коментарі відсутні

Не думала, що колись таке напишу, але я вважаю, що Зеленський — той президент України, який точно увійде в історію, і не лише в нашу, але й світову.

Невже це той самий чувак, який озвучував ведмедика Паддінгтона, грав хєром на роялі і молов нісенітниці на пресухах? Так.

Але це також і той чувак, який всі ці воєнні дні проявляє чудеса стійкості, впевненості і рішучості. Чувак, яким захоплюється світ. Чувак, який підписав заявку в ЄС. Чувак, якого нарешті зовсім не соромно назвати своїм президентом.

Всі ці дні я дуже пишаюся українською владою. І українською опозицією також, зокрема ЄС. Пишаюся українським дипкорпусом (я не знаю, що з ними робить Кулеба, але те, як деякі уряди змінюють свої початкові позиції — це неймовірно).

Але найбільше пишаюся нашими ЗСУ! А також прикордонниками, поліцією, теробороною і звичайними українськими чоловіками і жінками, які шматком асфальту, дубинками, сумочками і просто голіруч пиздять ту йобану русню.

Пишу просто для того, щоб запам’ятати ці відчуття. Ми переможемо, бо з нами правда, Бог і ЗСУ!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Михайло Волинець
2.08.2022
Є особи, яких у гонитві за чорною гривнею не зупиняє навіть війна – схеми у вугільній галузі нікуди не поділися. Цього ...
Віктор Мартиненко
25.07.2022
2014 рік. Збіговисько у москві з нагоди чергової річниці гундяєва. Також є свіжі фото: єрарх УПЦ МП, так званий «митрополит ...
Юрій Бутусов
12.07.2022
В Конгресі США вперше вимагають дати оцінку зв’язкам голови Офісу президента Єрмака з росією через блокування владою ...
Ольга Бузулук
8.07.2022
Кілька років тому, пригадую, всі сильно обговорювали тему відсутності туалетів в навчальних закладах, особливо по селах. ...
Катерина Бакіко
6.07.2022
Перестаньте засуджувати один одного. З усіх боків чути- веселитись не час, у країні війна, треба лише скорбити і ...