Замість закритих шахт у Німеччині створюють озера. До 2020 там з’явиться водойма розміром з Нововолинськ

13:26 | 21.08.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Замість закритих шахт у Німеччині створюють неймовірні озера. До 2020 там з’явиться водойма розміром з Нововолинськ (17 км.кв)

Містечко Коттбус ( , що має 100 000 населення, дуже еко – активно переходить на відновлювальні джерела енергії, сортує сміття, створює велоінфраструктуру та перетворює на озера ліквідовані вуглевидобувні підприємтва.

Українська команда з 6 молодих людей із шахтарських міст переймала досвід життя європейських шахтарських міст. В делегації були прекдставники Донбасу, Червонограда та Нововолинська.

Зустрічалися з депутатами, екологами, лісниками, керівниками громадських організацій, підприємцями та освітянами, що є дотичними до процесів, пов’язаних з копальнями.

Відвідали місця, які колись були шахтами – зараз це мальовничі озера з портами, лісами, виноградниками і кав’ярнями. Ці водойми поєднані каналами – можна з однієї перепливти в іншу. Дивишся – і не віриш, що ще декілька років тому тут працювали шахтарі, йшов видобуток бурого вугілля.

Як я вже згадував, зараз триває процес створення одного з найбільших штучних озер, яке до 2020 матиме площу 17 кв. км ( якщо вірити Вікіпедії – такою є площа Нововолинська)
В рамках проекту також відбулося 4 важливих воркшопи з написання статей, роботи з відео та аудіо та якісного та цікавого сторітелінгу. Один з яких провів я дякую за таку можливість організаторам.

Результатом, ще двох міжнародних зустрічей в рамках проекту “Бачення майбутнього вугільних регіонів” стане створення медіа-ресурсу, де буде зібрано багато корисної інформації для мешканців вугільних територій.

Поспілкувалися з німецькою пресою та розповіли про особливості життя в українських містах,де вугледобування є містоутворюючою галуззю.

Дякую за титанічні зусилля в організації цього дійства і подальшу співпрацю Mariia Kryvokhyzhyna ти молодчинка, Диана Попфалуши (Diana Popfaluschi) дякую, наш капітан.
Глеб Веременко (Gleb Veremenko), дякую за фото, вони неймовірні.

Незабаром буде відео та більше фото.
Розпочинаємо роботу над створенням сайту.

Про пригоди на кордоні буде окремий пост 🤨😛

#meetup_evz #visions_for_coal_regions

1 коментар
  1. смішно.. як там озеро в Благодатному поживає ? а, згадав, воно ж нікому не потрібнє… а в Новіку ? а, згадав, до нього небезпечно наближатися… то треба ще кудись поїхати, розуму набратися…

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ваш указ не мав би для мене ніякої канонічної сили та дії навіть якби був написаний не так абсурдно і гротескно
Закінчив колядувати і відповів своєму колишньому керівництву. Високопреосвященному митрополиту Володимир-Волинському і Ковельському Володимиру Ваше ...
«Закону тут не місце»: італійська комедія про зрадофілів, яка схожа на українську реальність
Подивився класний італійський фільм – кінокомедію «Закону тут не місце». Вражений був так, що довго не міг заснути. Судіть самі.  У невеличкому місті на Сицилії ...
«Волиньгаз» безпідставно завищує тариф на газ для населення
Газопостачальне підприємство ПАТ «Волиньгаз» в жовтні та листопаді поточного року необґрунтовано завищувало ціни за спожитий населенням газ. У зв’язку з цим, як депутат ...
20 людей стали лауреатами Премії Кабміну за досягнення молоді в розбудові країни. Один із них – я
«Якщо не я, то хто?!» Відповідь на це вічне питання: «Навіщо я роблю те, що роблю?». А тим часом я отримав премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові ...
Дещо про закони 8487 та 8488 щодо розмитнення авто на іноземній реєстрації
Розкажу про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою. Закони 8487 та 8488. Прийняті Верховною Радою, підписані Президентом, вступили в силу з 25-го листопада (окрім ...