Замість закритих шахт у Німеччині створюють озера. До 2020 там з’явиться водойма розміром з Нововолинськ

13:26 | 21.08.2018 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Замість закритих шахт у Німеччині створюють неймовірні озера. До 2020 там з’явиться водойма розміром з Нововолинськ (17 км.кв)

Містечко Коттбус ( , що має 100 000 населення, дуже еко – активно переходить на відновлювальні джерела енергії, сортує сміття, створює велоінфраструктуру та перетворює на озера ліквідовані вуглевидобувні підприємтва.

Українська команда з 6 молодих людей із шахтарських міст переймала досвід життя європейських шахтарських міст. В делегації були прекдставники Донбасу, Червонограда та Нововолинська.

Зустрічалися з депутатами, екологами, лісниками, керівниками громадських організацій, підприємцями та освітянами, що є дотичними до процесів, пов’язаних з копальнями.

Відвідали місця, які колись були шахтами – зараз це мальовничі озера з портами, лісами, виноградниками і кав’ярнями. Ці водойми поєднані каналами – можна з однієї перепливти в іншу. Дивишся – і не віриш, що ще декілька років тому тут працювали шахтарі, йшов видобуток бурого вугілля.

Як я вже згадував, зараз триває процес створення одного з найбільших штучних озер, яке до 2020 матиме площу 17 кв. км ( якщо вірити Вікіпедії – такою є площа Нововолинська)
В рамках проекту також відбулося 4 важливих воркшопи з написання статей, роботи з відео та аудіо та якісного та цікавого сторітелінгу. Один з яких провів я дякую за таку можливість організаторам.

Результатом, ще двох міжнародних зустрічей в рамках проекту “Бачення майбутнього вугільних регіонів” стане створення медіа-ресурсу, де буде зібрано багато корисної інформації для мешканців вугільних територій.

Поспілкувалися з німецькою пресою та розповіли про особливості життя в українських містах,де вугледобування є містоутворюючою галуззю.

Дякую за титанічні зусилля в організації цього дійства і подальшу співпрацю Mariia Kryvokhyzhyna ти молодчинка, Диана Попфалуши (Diana Popfaluschi) дякую, наш капітан.
Глеб Веременко (Gleb Veremenko), дякую за фото, вони неймовірні.

Незабаром буде відео та більше фото.
Розпочинаємо роботу над створенням сайту.

Про пригоди на кордоні буде окремий пост 🤨😛

#meetup_evz #visions_for_coal_regions

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. смішно.. як там озеро в Благодатному поживає ? а, згадав, воно ж нікому не потрібнє… а в Новіку ? а, згадав, до нього небезпечно наближатися… то треба ще кудись поїхати, розуму набратися…

Додати коментар


Прийоми громадян як ефективна та дієва форма роботи з виборцями
Я депутат Нововолинської міської ради. Кажуть, що активний. Намагаюсь не  пропускати  комісій, днів депутата і сесій, не цураюсь громадських слухань. А ще – один з небагатьох, ...
На відбудову Собору в Парижі пожертувавали 700 млн євро, наші ж «крупняки» не змогли домовитись
На відбудову Собору Паризької Богоматері протягом 24 годин після пожежі різні донори пообіцяли пожертвувати понад 700 мільйонів євро. Наші ж олігархи, у період війни в Україні, ...
Пане Президенте! Даю Вам 24 години…
Користуючись своїми повноваженнями, Ви звільняєте голів як районних так і обласних адміністрацій, називаючи їх «політичними фігурами». Дозволю собі Вас процитувати: ...
Хто буде відповідати за знищену алею?
Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає… Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ...
Про другий тур виборів: де межа цинізму і чи існує вона взагалі?
Товариство! 21- го квітня знову підемо на виборчі дільниці для того, аби обрати Президента України. Так виглядає, що до другого туру голосування українці вивели двох євреїв, що ...