Замість того, щоб писати огидні коментарі, знайдіть собі роботу чи присвятіть час дитині

19:54 | 25.05.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Людям не вгодиш…вони критикували попередню владу і пишуть “кілометри” негативних дописів про теперішню. Проте, варто зрозуміти, що якість життя і достаток визначають вони самі.

Одна дівчинка написала мені у фейсбук, подякувала за пости, мовляв, серед ненависті у соцмережах вони дарують промінчики добра.

Але я вирішив записати це відео і мабуть, не так, щоб надихати, як запитатися у тих людей, які “строчать” кілометри текстів із жахливими словами на адресу своїх політичних опонентів – а звідки у вас є стільки часу, щоб писати на адресу один одного стільки ненависті? Це ж треба мати вільний час для цієї писанини. А цей час можна було би витратити на роботу.

Читаю “кілометри” текстів, де люди звинувачують попередню владу, теперішню у бездіяльності й в тому, що їм погано жити. Я навіть знаю людей, які коли був Ющенко, писали, що він “чмо”, і не робить нічого, щоб їм жилося добре. Плюс у 2008-му році долар дуже стрибнув і всі збідніли.

Потім ті самі люди писали, що Янукович – “чмо” (ну, тут я погоджуюсь), що Порошенко – “чмо”, а зараз вони пишуть, що Зеленський “чмо”. І це одні й ті самі люди. Їм не вгодиш і жодна влада таким людям не може вгодити, бо вони не можуть, якось, гідно жити.

І от я думаю, коли ви зрозумієте, що порядок денний вашого життя і ваш достаток визначає не якийсь ефемерний дядя на чолі країни, а визначаєте ви особисто своїми стараннями, вміннями, знаннями та своїм договором із роботодавцем.

Ваша проблема не в тому, що вам мало платять. Ваша проблема в тому, що ви не робите нічого, щоб роботодавець заплатив вам стільки, щоб ви не хотіли від нього кудись піти.

Коли мені було 22-23 – я працював на п’яти роботах. Тоді робота у 100 доларів для Тернополя було дуже пристойно. Я пахав як дурний зранку до ночі. Але мені було мало 100 доларів, бо я хотів водити дівчину не на біляш з томатним соком, а в найкращий бар чи ресторан міста. Я працював ще на чотирьох роботах і спав по 2-3 години на добу. А бувало таке, що не спав і по дві-три доби…

Але я був молодий хлопака і розумів, що мені ніхто не принесе на блюдечку якусь квартиру… Я пахав як “коняра”.

Зараз сплю трохи більше, до п’яти годин на добу, але я маю три роботи у свої майже 38. І я не маю часу, щоб годинами виписувати іншим людям, які вони ідіоти.

Замість того, щоб писати таке у соцмережах, обгиджуючи інших людей – знайдіть собі роботу. Мало грошей на одній? Знайди другу і витрать час на неї.

Замість того, щоб писати оці огидні коментарі, запитайся у дитини, що вона сьогодні прочитала. Не в телефоні просиділа 5 годин, а яку книжку вона прочитала. Запитайся, чи твоя дитина знає англійську, бо без неї вона не має якогось притомного майбутнього.

Іди на курси, вдосконалюйся, ставай найкращим у тій царині, в якій працюєш і за тебе будуть битися роботодавці. Запитай у своїй мами, як у неї сьогодні справи. Скинься с друзями по 400 гривень, і не пропий їх в генделику, а завези у найближчий дитячий будинок.

Чорт забирай, люди, ми ж живемо в одній країні, що ж ви так гадите одне на одного? Влада буде мінятися завжди, а ми маємо залишитися стабільними у спільних знаменниках, які стосуються цієї країни.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. пахайте так, шоб на всякі дурні думки відносно влади в вас вже сил не вистачало ! ось вам морковка, бежить за нею і не заважайте нам насолоджуватися життям !

  2. Cерега шо ти нам пхаєш.ВСІ ПОЯСНЮЄМ і кажем що втрачаєм Україну а ти нам ідіть на роботу .
    І мовчіть бо наша хата з краю.

  3. Згоден на всі 100%. Ті самі люди з України тут і за кордоном поводять себе зовсім інакше. Тут тобі окурок, стаканчик, пляшку викине де-небудь, може навіть і на голову. Пиво іти і жлуктити по місту, або сидіти під ялинкою, на лавочці, на дитячому майданчику, під підїздом і розпити міцніші напої. Пацани нас як щемиш ми такі класні робимось, ми проявляємо свої кращі якості. А дай нам трохи свободи… Ні це якийсь абсурд – це ж наша країнна, наша земля, наші люди, нащ народ і ми все готові розвалити. Давайте краще винити в тому не своїх а москалів, америкосів,і т.д. і т.п., може тоді станемо кращими

Додати коментар


Тактильні смуги на тротуарах у Володимирі-Волинському розміщені з порушеннями і дезорієнтують незрячих
В цьому році, на центральних вулицях нашого міста, понизили ряд пішохідних переходів та встановили тактильні смуги перед пішохідними переходами. Проте вони розміщенні з ...
У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...