Замість того, щоб писати огидні коментарі, знайдіть собі роботу чи присвятіть час дитині

19:54 | 25.05.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Людям не вгодиш…вони критикували попередню владу і пишуть “кілометри” негативних дописів про теперішню. Проте, варто зрозуміти, що якість життя і достаток визначають вони самі.

Одна дівчинка написала мені у фейсбук, подякувала за пости, мовляв, серед ненависті у соцмережах вони дарують промінчики добра.

Але я вирішив записати це відео і мабуть, не так, щоб надихати, як запитатися у тих людей, які “строчать” кілометри текстів із жахливими словами на адресу своїх політичних опонентів – а звідки у вас є стільки часу, щоб писати на адресу один одного стільки ненависті? Це ж треба мати вільний час для цієї писанини. А цей час можна було би витратити на роботу.

Читаю “кілометри” текстів, де люди звинувачують попередню владу, теперішню у бездіяльності й в тому, що їм погано жити. Я навіть знаю людей, які коли був Ющенко, писали, що він “чмо”, і не робить нічого, щоб їм жилося добре. Плюс у 2008-му році долар дуже стрибнув і всі збідніли.

Потім ті самі люди писали, що Янукович – “чмо” (ну, тут я погоджуюсь), що Порошенко – “чмо”, а зараз вони пишуть, що Зеленський “чмо”. І це одні й ті самі люди. Їм не вгодиш і жодна влада таким людям не може вгодити, бо вони не можуть, якось, гідно жити.

І от я думаю, коли ви зрозумієте, що порядок денний вашого життя і ваш достаток визначає не якийсь ефемерний дядя на чолі країни, а визначаєте ви особисто своїми стараннями, вміннями, знаннями та своїм договором із роботодавцем.

Ваша проблема не в тому, що вам мало платять. Ваша проблема в тому, що ви не робите нічого, щоб роботодавець заплатив вам стільки, щоб ви не хотіли від нього кудись піти.

Коли мені було 22-23 – я працював на п’яти роботах. Тоді робота у 100 доларів для Тернополя було дуже пристойно. Я пахав як дурний зранку до ночі. Але мені було мало 100 доларів, бо я хотів водити дівчину не на біляш з томатним соком, а в найкращий бар чи ресторан міста. Я працював ще на чотирьох роботах і спав по 2-3 години на добу. А бувало таке, що не спав і по дві-три доби…

Але я був молодий хлопака і розумів, що мені ніхто не принесе на блюдечку якусь квартиру… Я пахав як “коняра”.

Зараз сплю трохи більше, до п’яти годин на добу, але я маю три роботи у свої майже 38. І я не маю часу, щоб годинами виписувати іншим людям, які вони ідіоти.

Замість того, щоб писати таке у соцмережах, обгиджуючи інших людей – знайдіть собі роботу. Мало грошей на одній? Знайди другу і витрать час на неї.

Замість того, щоб писати оці огидні коментарі, запитайся у дитини, що вона сьогодні прочитала. Не в телефоні просиділа 5 годин, а яку книжку вона прочитала. Запитайся, чи твоя дитина знає англійську, бо без неї вона не має якогось притомного майбутнього.

Іди на курси, вдосконалюйся, ставай найкращим у тій царині, в якій працюєш і за тебе будуть битися роботодавці. Запитай у своїй мами, як у неї сьогодні справи. Скинься с друзями по 400 гривень, і не пропий їх в генделику, а завези у найближчий дитячий будинок.

Чорт забирай, люди, ми ж живемо в одній країні, що ж ви так гадите одне на одного? Влада буде мінятися завжди, а ми маємо залишитися стабільними у спільних знаменниках, які стосуються цієї країни.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. пахайте так, шоб на всякі дурні думки відносно влади в вас вже сил не вистачало ! ось вам морковка, бежить за нею і не заважайте нам насолоджуватися життям !

  2. Cерега шо ти нам пхаєш.ВСІ ПОЯСНЮЄМ і кажем що втрачаєм Україну а ти нам ідіть на роботу .
    І мовчіть бо наша хата з краю.

  3. Згоден на всі 100%. Ті самі люди з України тут і за кордоном поводять себе зовсім інакше. Тут тобі окурок, стаканчик, пляшку викине де-небудь, може навіть і на голову. Пиво іти і жлуктити по місту, або сидіти під ялинкою, на лавочці, на дитячому майданчику, під підїздом і розпити міцніші напої. Пацани нас як щемиш ми такі класні робимось, ми проявляємо свої кращі якості. А дай нам трохи свободи… Ні це якийсь абсурд – це ж наша країнна, наша земля, наші люди, нащ народ і ми все готові розвалити. Давайте краще винити в тому не своїх а москалів, америкосів,і т.д. і т.п., може тоді станемо кращими

Додати коментар


Одинак в політиці не змінює систему: дієвим і принциповим нардепам потрібно об’єднуватись
Щоб наше життя не залишиться таким самим незахищеним і з принизливою бідністю навколо, щоб всі закони стали обов’язковими для всіх, щоб розпочалося економічне піднесення, ...
«Роттердам+» змінюється на «Роттердам-»: за першу декаду червня тариф знизився на 29%
У І-му півріччі 2019 року тариф на електроенергію мав складати 2 грн за кВт-год, проте в останню декаду травня такий тариф впав до 1,53 грн/кВт-год, на початок червня – до 1,43 грн, ...
Українсько-Польський конфлікт: Пам’ять – Скорбота – Єднання…
Волинська трагедія – один із кривавих епізодів часів Другої світової війни. 11 липня цього року минає 76-та річниця відтоді, як на землях Волині пролилася кров двох ...
«Зниження тарифів – болюча тема»: нова влада розробила комплексний план
Хочу вибачитися за невдалу фразу про те, що «Зеленський жартував про зниження тарифів». Насправді він уже двічі скликав нараду з цього питання, розроблено поступовий план ...
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують ...