Як спрацювала у 2017 році постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я та екології? Звіт голови

17:46 | 6.03.2018 / Рубрика: Погляд / 9 коментарів

На виконання вимог ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»  відповідно до Регламенту роботи Володимир – Волинської міської ради VII скликання голова фракції ВО «Батьківщина» в міській раді, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та екології Ігор Володимирович Шевчук на черговій 24 сесії прозвітував про роботу в раді та очолюваній ним комісії. Рішенням міської ради роботу депутата визнали задовільною. Звіт подається до вашої уваги

ЗВІТ

Голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та екології, депутата Володимир-Волинської міської ради VII скликання Шевчука Ігоря Володимировича за 2017 рік. До складу комісії входять 4 депутата, крім мене:

–  Мельник Ірина Іванівна

–  Сусік Василь Михайлович

–  Зінкевич Валерій Олексійович

Заступник голови постійної комісії – Мельник Ірина Іванівна.

Секретар постійної комісії – Сусік Василь Михайлович.

Курація по екологічним питанням в нашій комісії покладена на Сусіка Василя Михайловича.

З того часу комісія працювала згідно з планом роботи, які затверджуються на сесіях міської ради.

В 2017 році нашою комісією розглянуті такі питання:

 • стан ВІЛ – інфікування та захворювання на СНІД;
 • використання новопридбаного медичного обладнання;
 • про передачу в аренду лікарняної котельні на конкурсних засадах;
 • про створення госпітальних округів;
 • про стан з наркоманією та алкоголізмом в місті;
 • про реалізацію проекту світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей»;
 • про стан із захворюваності на туберкульоз;
 • про закупівлю вакцини від сказу;
 • про підтримку звернення голови комісією по бюджетним пропозиціям на 2018р для закупівлі рентген-апарату та медичного обладнання для фізіотерапевтичного відділення та нагальну потребу закупівлі нового фіброгастроскопії;
 • про перспективи будівництва амбулаторії в районі цукрового заводу за кошти світового банку;
 • про використання коштів благодійної каси;
 • про забезпечення молодих спеціалістів – медпрацівників житлом;
 • про створення сучасного кабінету ЛФК;
 • про громадську раду госпітального округу та її представництво від громадськості нашого міста;
 • про стан запровадження медичної реформи у Володимир-Волинському ТМО;
 • про програму охорони навколишнього природнього середовища, зелених насаджень у місті Вол-Волинську на 2018-2020 роки.

На останньому засіданні комісії 15 лютого 2018 року розглянуті такі питання:

 1. Бюджетні пропозиції ТМО на чергову сесію і на 2018 рік.
 2. Підсумки роботи ТМО за 2017 рік.
 3. Перехід ТМО в комунальне неприбуткове підприємство.
 4. Про створення відділення гемодіалізу.
 5. Про комплексну програму захисту населення від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.
 6. Звіт голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та екології за 2017 рік.

Проведено за звітний період засідань постійної комісії з охорони здоров’я 8 , з них – одне виїзне в ТМО за участі першого заступника міського голови, секретаря міської ради, голови бюджетної комісії та голови районної постійної комісії з питань охорони здоров’я.

Вважаю для себе, як депутата та голови комісії найбільш важливим завданням забезпечення ТМО  сучасним медичним обладнанням. Завдяки активній співпраці депутатів нашої комісії з «бюджетною» комісією, фінансовим управлінням Володимир-Волинському ТМО були виділені кошти і закуплено в 2017р. таке медичне обладнання:

 1. Гістероскоп операційний.
 2. Коагулятор електрохірургічний.
 3. Фетальний монітор.
 4. Аналізатор гіпербілірубінемії.
 5. Датчик до УЗД апарату.
 6. П’ять дефібриляторів.
 7. Також придбано нове обладнання для харчоблоку.
 8. Придбано та переоснащено для нагальних потреб «первинки» автомобіль ЗАЗ «Сенс».

Від імені комісії – в березні 2017р. написано звернення до народного депутата України І.Гузя – з проханням допомогти в забезпеченні ТМО – діагностичним рентгенівським комплексом та цифровим мамографом.

В вересні 2017р. комісія звернулась до міського голови, голови «бюджетної» комісії та начальника фінанс.управління з проханням першочергово передбачити кошти при формуванні бюджету на 2018р – на придбання:

 • Фіброгастроскопа – орієнт.вартість 552 000 грн.
 • Модернізацію рентгенологічного апарату з орієнтовною вартістю (було 500 000 грив, зараз 770 000 грн).

В процесі підготовки матеріалів. Винесених на засідання комісії практично всі депутати – члени комісії проявляли активність, слід відмітити ініціативну та ефективну участь у обговоренні винесених питань депутата Мельник І.І., яка в попередній каденції сама очолювала комісію і яка не пропустила жодного засідання комісії.

Для вдосконалення і більш ефективної діяльності нашої комісії в наступний період слід частіше планувати спільні засідання міської і районної ради, частіше робити виїздні засідання, спільні засідання з іншими комісіями міської ради, потрібен глибокий аналіз екологічного стану в місті (шкідливі викиди в атмосферу, забруднення води і грунту, боротьба з борщівником – на які комісія недостатньо звертала увагу).

На закінчення – всім членам комісії, всім присутнім депутатам – хочу побажати плідної роботи, депутатської активності, покращення роботи на своїх виборчих дільницях, міцного здоров’я, нормального тиску та 100%  відвідування засідань комісій та сесій.

9 коментарі
 1. Молодець Ігор, його б головного лікаря

  • так , депутати визнали роботу комісії , яку очолює пан Шевчук задовільною , але багато мешканців міста мають щодо цього іншу думку і добре знають як саме поводяться , працюють і голосують депутати цієї комісії . Ось деякі моменти з діяльності депутатів цієї комвсії
   1. Хизуються , що їхня заслуга у виділенні коштів на потреби лікарні – кошти ці депутати виділяли не зі своєї кишені ,а з міського бюджету і тут заслуга мабуть інших теж інших людей в тому числі головного лікаря. А скільки коштів дякуючи саме також голосування депутатів з цієї комісії було вимито з бюджету міста і пішло не на потреби громади міста -десятки мільйонів , чому Щевчук не сказав про те ?
   2. Чому депутати цієї комісії проголосували за старт створення потенційно екологічно- небезпечного обєкту на території цукрового заводу – чому не розглянули наслідки діяльності такого підприємства – може тому що таке питання особисто лобіював їхній лідер з Батьківщини- Свідерський
   3.Чому ці депутати бездумно голосуюють за рІшення , де є порушення Земельного кодексу , Водного кодексу разом з депутатами з БПП.?
   4.Чому депутати цієї комісії завжди голосують за рішення не думаючи над наслідками , а пізніше як внаслідок цих рішень нещадно знищуються зелені насадження в місті , особливо в парках .
   5. Де контроль цієї комісії за тим , що скидається в річку Лугу , Риловицю та Смочу ?
   6. Де результати контролю діяльності за підприємствами , які травлять місто о своїми викидами , щось ніразу пан Шевчук не інформував щ0 в цьому напрямку зробила комісія.
   7. А звітуватися що ми там щось розглянули – та ви прозвітуйте , що яка користь громаді від вашої роботи . А так тільки бачу депутати цієї комісії працюють більше для задоволення своїх потреб – нахватали земельки і в минулому і зараз продовжують хапати , то хапали землю за містом, на вул.Ковельській , ну а зараз вже переключились на вулицю Шевченка _( правда ім це зробити легко – бо хто головний підрішала по землі в місті – звичайно свій же Свідерський ).Ну а пані депутатка з комісії Шевчука – вона ж заступник голови комісії ), депутат від партії ” Свобола”-вона ж опікується греко-католицькою церквою біля пошти , то так дбає за екологію ,що спокійно дивиться як на території цієї церкви щодня клуби чорного вїдливого диму не дають можливості пройти біля цієї церкви та заповнюють квартири житлового будинку , що біля кафе ” Імпреза ” – – то чому Ви пан шановний депутат від шанованої партії” Батьківщина ” промовчали про це …Ось який спрпавжній ” Молодець 1гор”…

   • Видно що пише людина обізнана в питаннях роботи комісії. Можливо колега?

 2. Молодець! Приклад того як потрібно працювати!

 3. Той хто називає себе жителем напевно має назавитись жителем – паразитом. Таким як він що не роби, то все не так.

 4. Щоб не писали політичні конкуренти невдахи, але люди вже сьогодні відчувають реальний позитивний результат проведеної роботи за рік. Так тримати! Молодець!

 5. Володимир / 9.03.2018 - 10:03 / Відповіcти

  Багато коментують окремі “особи”, але з того всього видно правди мало! Настрочили чи то з особистої ненависті, чи то просто “бо все не так”! Шевчук Ігор-так тримати!

  • Лозунг до Шевчука та його команди в комісії- Зінкевича , Мельник ” так тримати” дуже вже влаштовує владу папіка і що ж ….далі будьте депутатами-маріонетками і може щось ще щось особисто перепаде вам з БАРСЬКОГО плеча , а до речі , пан Шевчук , чому не ходить на сесії та на ваші комісії ще один досить таки досвічений депутат з Вашої комісії – Сусік ???

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

20 людей стали лауреатами Премії Кабміну за досягнення молоді в розбудові країни. Один із них – я
«Якщо не я, то хто?!» Відповідь на це вічне питання: «Навіщо я роблю те, що роблю?». А тим часом я отримав премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові ...
Дещо про закони 8487 та 8488 щодо розмитнення авто на іноземній реєстрації
Розкажу про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою. Закони 8487 та 8488. Прийняті Верховною Радою, підписані Президентом, вступили в силу з 25-го листопада (окрім ...
Введуть чи не введуть воєнний стан – все одно життя продовжується
Підсумую популярні ранкові запитання від вас. Введуть чи не введуть воєнний стан – все одно: 1. Дітей в школу відпускати треба, на роботу йти теж – треба! 2. Суди, магазини, ...
Про силу фейсбуку, батьківський бюджет, який йде на ремонт та меблі в садку, та чому про це треба мовчати…
Депутати, міська влада, мають право всюди говорити і звітуватися про те, що зроблено для садків, а батьки повинні мовчати! На жодній освітянській конференції чи в ЗМІ не ...
Закликаю творити перемоги і пишатися перемогами один одного
Думаю, що сьогодні ми маємо згадати, що 2018 рік – це сторіччя УНР. Сторіччя перемог і сторіччя історичної поразки української нації в боротьбі за свою державу. Я не буду довго ...