<

Катерина Бакіко

Як безпечно використовувати речі із секонд-хенду

23:19 | 11.10.2021 / Погляд / /
11175
/ коментарі 3

Чи ви користуєтесь секонд-хендом? Я – так, можна сказати з дитинства, бо мала старшого брата, і одяг/іграшки по спадковості переходили до мене. Зараз я намагаюсь берегти природу, тому стараюсь сортувати сміття, деколи купую секонд-хенд техніку/книги/одяг. Тож хочу порадити, як правильно обирати та оброблювати вживані речі.

Отже, поради щодо безпечного його використання.

1. Завжди мийте/очищайте/періть секонд-хенд речі, які ви щойно купили чи отримали. Періть під температурою вище 60 градусів, та не менше 30 хв, можете додатково пропрасувати. Продезінфікуйте взуття, капелюхи тощо. Робіть це навіть, якщо речі вам дали близькі родичі чи друзі. Також дезінфікуючі розчини, якими обробляють партії секонд-хенд одягу, які прямують в Україну, можуть подразнювати шкіру, тому теж варто очищати одяг перед застосуванням.

2. Будьте обережні з дитячими іграшками, огляньте їх чи немає тріщин, обломків, неприкріплених деталей об які можна поранитись або відчепити і проковтнути.

3. Не купуйте вживані автокрісла та шоломи для дітей. Ви можете не знати історії цього предмету, умов зберігання (мороз, удари), через це воно може бути пошкоджене.

4. Не купуйте дитячі ліжечка секонд-хенд. Адже стандарти виготовлення змінились у 2011 році, які врахували попередні недоліки у безпеці, і були вдосконалені (до прикладу, висота бортиків тощо).

5. Завжди перевіряйте високі годувальні крісла, візочки, чи вони цілісні та стабільні. Зайдіть на сайт виробника та перевірте чи ця партія не бракована та відкликана.

6. Не купуйте косметику, кисті для макіяжу секонд-хенд. Вони можуть містити часточки крові, мікроорганізми попереднього власника. Могли бути відкриті довгий період, неправильно зберігатись (у спеці до прикладу). У магазині теж не тестуйте косметику спільною кистю.

7. Не купуйте вживані білизну та купальники, багаторазові підгузники та прокладки, адже вони можуть містити часточки калу, мікроорганізми від інших людей.

8. Огляньте щілини з приводу клопів у фурнітурі, наприклад матраців, зверніть увагу на чорні дрібні часточки – це можуть бути їхні екскременти.

9. Не найкраща ідея купувати ліки у інших людей, через ризик неправильного зберігання.

При правильному використанні, очищені вживані речі можуть прослужити і вам дуже довго. Разом, ми допоможемо берегти планету.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 3
  1. Та нашим модніцам пофігу що на трусах можуть бути шматочки калу від попередньої власниці, головне ж хвайно та дешево!:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Орися Вознюк
21.10.2021
В українців щастя вимірюється ціною на газ і тим, що в сусіда хата гірша. Ми знаємо, що Данія б’є рекорди і завжди на ...
Галина Конопихина
15.10.2021
Хочу добитись справедливості, але не знаю, чи зможу сама це все вирішити. Бо у Нововолинську люди страждають, але не ...
Марина Токар
13.10.2021
Діти не мають стосунку до свята 14-го жовтня як безпосередні учасники. Саме тому в День захисників і захисниць доречно ...
Ольга Бузулук
1.10.2021
У 2014-му році 9-річому Богдану з Володимира місцеві лікарі поставили діагноз – дитячий церебральний параліч, подвійна ...
Микола Савельєв
1.10.2021
Думок, як і людей, багато, а отже й ставлення до перейменування різне: від войовничого протесту до абсолютного ...