Вибори 2019. До чого вони приведуть нас?

13:18 | 11.03.2019 / Рубрика: Погляд / 10 коментарів

Віповідь – ні до чого. Система, створена олігархічною владою, вкладає у вибори мільйони доларів для приведення своїх людей до влади. Купують виборців за дрібні гроші. За більші гроші – членів ДВК, які здійснюють підтасовку бюлетенів для визначеного кандидата. Кожен рівень виборчого процесу – ДВК, ОВК, ЦВК – залежно від приналежності до злочинної групи максимально підтасовує дані виборів. Як тільки починає вимальовуватися картина переможця, вступає в роботу шантаж. Програвші, шантажуючи переможців, представляючи їм факти злочинів, здійснених під час виборів чи криміналу у житті, домовляються про грошовиті посади при владі. Звичайно, вони їх і отримують.

Домовленості здійснюються на рівні олігархічних кланів. Якщо не домовилися – організуються МАЙДАНИ (український народ запалити дуже легко). І ось наступний клан при владі. Далі приймаються закони, які дають можливість бандитам отримувати надприбутки, красти гроші.

Ви запитаєте: а що роблять поліція, прокуратура, СБУ? Нічого. В більшості випадків кришують злочинні дії олігархів або збирають компромат для шантажу. І так від виборів до виборів.

Як ми тішилися – Революція Гідності перемогла, наш президент, ВР. Але НІ. Олігахи все прибрали до своїх рук. І дії Януковича – це тільки були «квіточки».

Ми живемо в новітній феодальній державі. І феодали чужинці. В умовах війни грабувати український народ легше. І вони роблять це дуже інтенсивно. Бо невідомо, що буде завтра. Впустити Путіна – все забере у хунти, що була при владі. А виступаючих проти злочинної влади легко звинуватити у «руці кремля». Вступити в ЄС – запитають, де взяв? А так краще – столітня війна. Тут переслідується спільна мета Росії та Європи: не допустити розвитку нової потужої держави.

Росія ніколи не залишить України в спокої. Вона є основним інструментом в руках «чорних сил» протидії Україні.

Андій Цаплієнко написав книжку «Стіна». Це розповідь про те, як українці збудували стіну на кордоні з московітами і зажили добре та щасливо. Але він пропустив, як народ до цього прийшов. А це можна зробити тільки знищивши князьків-олігархів. Це може зробити президент, Кабінет міністрів або хтось інший, оголосивши «надзвичайний стан» і впровадити план «спасіння нації». І тоді припиняється діяльність партій, ВР, націоналізується вся енергетика, військова промисловість, стратегічні заводи, повертаються гроші з офшорів. Для цього потрібна серйозна команда керівників. Треба створити умови неможливості ведення війни Росією проти України. Запорукою цьому може бути КНР.

Мойсей водив свій народ 40 років. Нам залишилось ще 13, Людей гідності та честі у нас достатньо.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
10 коментарі
 1. коротше, той самий соціалізм шо був в Польше при советах врятуе Україну, хе-хе..
  А до чого тут КНР зовсім незрозуміло… нашо воно КНР треба

 2. Дивлюся на фото, бачу, ніби військовий, а починаю читати, то таке враження, що статтю писав “рішала”, котрий бігав по інстанціях і роздавав гроші чи підтасовував бюлетені. Звідки ви так все знаєте, коли так у всьому орієнтуєтесь? Самі приймали участь у всіх процесах, чи може фантазія так розвинута, чи є якісь докази, чи заповнювали порожні місця текстом. Сподобався переостанній абзац. То ви що пропонуєте – знову зробити експропріацію експропріаторів ? Жостко. Це ми вже проходили у 1917 році і до чого призвела “рабочє-крєсьянская диктатура пролетариата” всім відомо. І не дай Бог вам “надзвичайного стану”, бо ще накаркаєте . Може прсто краще, для початку, добре подумати всім перед виборами?

  • Тигр захисник України, воїн , побратими його цінують. А що зробив ТИ для Вітчизни?

   • Яке відношення має те, що його цінують до того, що він написав. Честь і хвала йому за те, що він захисник України, але те, що він написав в здоровий глузд не вкладається. І це моя думка. Якщо ти з ним погоджуєшся, то це твої проблеми. Але ти не той, кому я маю розказувати, що я зробив для Вітчизни, бо я тебе не знаю і не знаю, що зробив для неї ти. Та і знати не хочу .

    • Навідь до героїв АТО поступово починае доходити, шо з соціальною нерівністю шось треба робити.. з 2020 почне доходити, що з рашкою треба домовлятися, хе-хе. А шоб скоріше дішло, треба обрати пецю, він найбільш ефективно буде поглиблювати ад. Так шо я за вас з пецею, шановний вадік !

 3. По Будапештському меморандуму 1994 року запоруками нашої територіальної цілісності було аж три !!!!! держави. І шо? Манала Росія всі ваші запоруки. Корочє, стаття ні про шо, брєд писаний .

 4. До Петра . З Вами згідний на всі 1000 відсотків… Бо круки крукам очі точно не виклюють. Можливо вихід з цієї ситуації перехід в Україні до парламенської форми правління , адже Президенська форма правління в Україні нічого хорошого для простих українців не принесла …

  • Перепрошую, в нас парламентсько-президентська форма правління. Ви , напевно, забулися.

 5. Страшно робиться, коли доярки лізуть писати книжки, а клоуни керувати державою.

Додати коментар


Про 51-шу бригаду і банер до Порошенка
Різні думки ширяться просторами Фейсбуку про 51 бригаду і банер. Поважаю думку всіх, крім тих, хто плює образами на бригаду, бійців і опонентів Для ботів і “жовчометів”: 1. ...
Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору
Кожен раз виходячи з дому чи виїжджаючи машиною, згадую “вєлікий магучій”… Тільки нецензурною лексикою можна передати “радість” від споглядання роботи автодору. ...
Мабуть вам краще дихати викидами «кронораку»?!
«Шикарні липи, мої улюблені. Молоді, здорові дерева, з ідеальною шикарною кроною, з солодким ароматом улітку.» Що не бачите? Так і я не бачу! Для мене це був такий шок! Я побачила ...
Володимир-Волинська автостанція- це перевірка на психічне здоров’я, витримку і терпіння
Володимир-Волинську автостанцію то називають “квест-кімнатою на виживання”, то критикують за хамство працівників, то “засвітиться” вона у скандалах з ...
Вибори 2019. До чого вони приведуть нас?
Віповідь – ні до чого. Система, створена олігархічною владою, вкладає у вибори мільйони доларів для приведення своїх людей до влади. Купують виборців за дрібні гроші. За ...