<

Андрій Ковальов

Ви реально здивовані, що знайшлися 33 мільйони гривень на заставу Паші Мерседесу?

22:04 | 11.08.2023 / Погляд /
254
/ коментарі 2

Я не здивований. Мене здивувало інше, що Павло і його оточення так довго робили вигляд, що вони ці гроші збирають по копійці. Розповідали, що це пожертви якихось парафіян. Це як мінімум смішно.

По-перше громадянин Лебедь, він же більш відомий під кримінальною кличкою – «Паша Мерседес», пардон – тепер «Паша Тесла» – це доларовий мільйонер. Ви собі не можете навіть уявити його статків. Він може тридцять три рази заплатити по 33 мільйони гривень. Ключове питання, чому держава не перевіряє походження цих грошей.

Громадянин Петро Лебідь, а саме так звуть цього підпільного доларового мільйонера – це дуже успішний бізнесмен, який має підпільні готелі і ресторани, мережі магазинів, торгові центри, великий агрохолдинг, мережу фейкових прохачів милостині і ще кілька дрібних бандитських промислів, ну і врешті- він власник найбільшого підпільного «конверту».

По-друге, Паша Мерседес дуже цінний агент кремля і навіть якщо б він, ну дуже теоретично, уявімо таку ситуацію, і не знайшов би гроші на заставу – то гроші йому б дала москва через своїх агентів впливу в Україні, а їх тут ще на жаль вистачає.

У цій ситуації є одна приємна дрібниця, якщо Паша Мерседес надумає втекти – то 33 мільйони від нього підуть у державний бюджет, а відтак дуже хочеться думати, що вони підуть на оборону України від російських загарбників.

П.С. В наших інтерасах перемогти останню надію путіна в Україні – московський патріархат, інакше він переможе нас.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 2
  1. Має гострий інфаркт. Переніс операцію. Я щиро бажаю йому швидкого одужання та життя. Але, так само щиро хочу і сподіваюсь щоби до митрополичих своїх обов’язків ця людина більше не поверталась ніколи й не спокушала Бога. Терпіння Його, може урватися у будь-який момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Елла Яцута
12.09.2023
Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ...