Відповідальне лідерство у світлі прийдешніх виборів

16:54 | 26.03.2019 / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Дослідження громадської думки показують запит на оновлення стратегічного курсу країни.

Вже п’яте поспіль дослідження знаних соціологічних агенцій, цього разу УІСД Яременка та Соціомоніторинг, показує, що у другий тур виходять Тимошенко та Зеленський. Як бачимо, вкрай низькі рейтинги влади, постійні скандали та порушення закону спричинили до небувалого розчарування державними інститутами та їхніми очільниками. Використовуючи награбоване, діюча влада намагається підкупити виборців грошима.

Але сподівання, що українці масово продадуть свій голос, виявляються марними. Опозиція здійснює важливі зусилля, щоб вибори пройшли без порушень закону. Викрито мережі з підкупу, організовані у кожній області України. Ситуація з зароблянням коштів на армії стала «лебединою піснею» нинішнього глави держави, поставивши хрест на його подальшій політичній кар’єрі.

Сьогодні існує потужний запит на відновлення суспільства в цілому та на відповідального лідера в особі майбутнього президента. Щоб відбутися як держава Україна повинна здійснити значні соціальні зміни в усіх сферах життя. Економіка має спиратися на потреби людей, тому відповідальний лідер повинен знати, що відбувається в суспільстві, зустрічатись з виборцями, відчувати «нерв» сучасного українського життя.

Показовим в цьому плані є тур Юлії Тимошенко регіонами – політик показує небайдужість та відверте спілкування з українцями. Вміння вислухати проблеми громадян і запропонувати стратегічні рішення на рівні керівництва державою – ось рецепт успіху відповідального лідера.

Вибір насправді досить простий – між діючою владою та змінами. Відчуття справедливості та гордості за свою країну має повернутись в наші оселі. А це і справедливі ціни та нормальні тарифи, і розвиток інтелектуального потенціалу, і створення робочих місць. Освіта та наука повинні стати безумовним пріоритетом державного фінансування, бо без виховання нового покоління годі й думати про економічний розвиток.

Старість має бути забезпечена, а пенсії індексуватись відповідно до реальних цін у магазинах, а не за принципом «затягнути пояси». Важливим є повернення миру, але не ціною здачі національних інтересів, а через нарощування потужностей українських армії та дипломатії.

Майбутній лідер має на високому рівні спілкуватися з представниками інших держав, а не ходити з простягнутою рукою по всьому світу, як це відбувалось останніх 5 років. Програма «Новий курс» Юлії Тимошенко передбачає ці зміни та відповідальне лідерство. Багаторічна робота проведена експертами і розробниками програми повинна втілитись у життя. 31 березня 2019 року стане точкою відліку нової України.

Залишилось відвідати свою виборчу дільницю та віддати голос за реальні зміни в нашому житті.

Даний матеріал розміщено на правах політичної агітації.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Реконструкція площі у Володимирі-Волинському: потрібно провести археологічні розкопки та історичні дослідження
Однією з головних обговорюваних тем у Володимирі-Волинському є реконструкції площі Героїв. Отож, дозволю собі кілька думок щодо проекту реконструкції площі. 1. Археологія ...
Хочеш круту нашу брендову футболку або ж своє горнятко? Виконуй умови та підтримай наш проєкт
Екологічний проєкт #своє горнятко став переможцем грантів. Ми з командою Молодіжний центр “Нові крила” доводимо важливість всіх кроків, навіть маленьких, для ...
Жінка – як вино – з кожним роком стає кращою
З віком жінка стає кращою, гарнішою та витриманішою. Не усім це вдається, як і не кожне гроно винограду може стати хорошим напоєм. Тому ми підготували для вас правила для ...
Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!
Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне ...
Головна проблема – це практично відсутність велоструктури в Нововолинську
Приємно почуватися ваговим велосипедистом на шосе поряд з автотранспортом! Чому б не зробити цю приємність буденню? Велопарковка, яку облаштували в гімназії, поки що не ...