Відповідальне лідерство у світлі прийдешніх виборів

16:54 | 26.03.2019 / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Дослідження громадської думки показують запит на оновлення стратегічного курсу країни.

Вже п’яте поспіль дослідження знаних соціологічних агенцій, цього разу УІСД Яременка та Соціомоніторинг, показує, що у другий тур виходять Тимошенко та Зеленський. Як бачимо, вкрай низькі рейтинги влади, постійні скандали та порушення закону спричинили до небувалого розчарування державними інститутами та їхніми очільниками. Використовуючи награбоване, діюча влада намагається підкупити виборців грошима.

Але сподівання, що українці масово продадуть свій голос, виявляються марними. Опозиція здійснює важливі зусилля, щоб вибори пройшли без порушень закону. Викрито мережі з підкупу, організовані у кожній області України. Ситуація з зароблянням коштів на армії стала «лебединою піснею» нинішнього глави держави, поставивши хрест на його подальшій політичній кар’єрі.

Сьогодні існує потужний запит на відновлення суспільства в цілому та на відповідального лідера в особі майбутнього президента. Щоб відбутися як держава Україна повинна здійснити значні соціальні зміни в усіх сферах життя. Економіка має спиратися на потреби людей, тому відповідальний лідер повинен знати, що відбувається в суспільстві, зустрічатись з виборцями, відчувати «нерв» сучасного українського життя.

Показовим в цьому плані є тур Юлії Тимошенко регіонами – політик показує небайдужість та відверте спілкування з українцями. Вміння вислухати проблеми громадян і запропонувати стратегічні рішення на рівні керівництва державою – ось рецепт успіху відповідального лідера.

Вибір насправді досить простий – між діючою владою та змінами. Відчуття справедливості та гордості за свою країну має повернутись в наші оселі. А це і справедливі ціни та нормальні тарифи, і розвиток інтелектуального потенціалу, і створення робочих місць. Освіта та наука повинні стати безумовним пріоритетом державного фінансування, бо без виховання нового покоління годі й думати про економічний розвиток.

Старість має бути забезпечена, а пенсії індексуватись відповідно до реальних цін у магазинах, а не за принципом «затягнути пояси». Важливим є повернення миру, але не ціною здачі національних інтересів, а через нарощування потужностей українських армії та дипломатії.

Майбутній лідер має на високому рівні спілкуватися з представниками інших держав, а не ходити з простягнутою рукою по всьому світу, як це відбувалось останніх 5 років. Програма «Новий курс» Юлії Тимошенко передбачає ці зміни та відповідальне лідерство. Багаторічна робота проведена експертами і розробниками програми повинна втілитись у життя. 31 березня 2019 року стане точкою відліку нової України.

Залишилось відвідати свою виборчу дільницю та віддати голос за реальні зміни в нашому житті.

Даний матеріал розміщено на правах політичної агітації.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...
У разі невиконання прем’єром обіцянок, акції протесту гірників будуть неминучі
Сподіваюся, що прем’єр- міністр України дотримається обіцяного, і ми спільними зусиллями зможемо стабілізувати ситуацію у вугільній галузі. АЛЕ. У разі невиконання паном ...