Хочу застерегти вас від «коронавірусних» шахраїв, які зараз активізуються

09:19 | 23.03.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Друзі, хочу застерегти вас та ваших рідних (особливо старше покоління) від «коронавірусних» шахраїв, які зараз активізуються і будуть грати на вашому страху та паніці.

Не поспішайте відчиняти двері людям, які представляються сан, -екоінспекторами, лікарями, представниками соцслужб, міської влади, муніципальної варти, благодійних фондів, мчс-никами, поліцейськими і т.д.

Варіанти обманути чи пограбувати вас найрізноманітніші: можуть, наприклад, продавати липові експрес-тести на виявлення коронавірусу, або сказати, що будуть дезинфікувати квартиру, бо сусід підчепив вірус, або принесли грошову чи продуктову допомогу від міськради чи благодійного фонду, або підпис потрібно поставити про те, що ви попереджені про карантин і т.д і т.п.

Повірте, політ фантазії у шахраїв в часи паніки народу безмежний. А наявність маски, яка буде приховувати їхнє обличчя не тільки не насторожить вас, а навпаки, заспокоїть(головне ж не заразитися).

А для злочинців в масках і рукавичках – це чудова можливість уникнути ідентифікації, навіть, якщо десь встановлені відеокамери.

Тому, двері, відчиняти не можна нікому, до того часу, поки ви не переконаєтеся, що перед вами дійсно представники певних установ, а не шахраї чи грабіжники.

Посвідчення, поліцейська форма, білий халат – теж не є гарантією того, що до вас завітали саме представники цих установ.

Тому, єдиний правильний варіант ваших дій – це зателефонувати до дільничного або у відповідну установу, і запитати чи вони направляли і з якою метою своїх працівників за вашою адресою.

Будьте обережні і здорові!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...
Проти ще одного смердючого підприємства «Пан Курчак»: нововолинці, підпишіть петицію
Шановні нововолинці. Думаю, що більшість із вас уже встигла перелякатись новині про те, що в нашому місті з’явиться в скорому часі ще один смердючий промисловий об’єкт. Я не ...
Різниця між 8 та 9 травня дуже проста. Принаймні, якщо порівнювати нас і «іхтамнєтов»
8 травня люди кажуть війні “ніколи знову”. 9 травня знаходяться люди які кажуть війні “можем павтаріть”. І це фундаментальна різниця у світосприйнятті. Бо війна – це ...
Ще про довіз медиків з Поромівської ОТГ, медичну та освітню субвенції Нововолинську та боротьбу з совково-сепарським минулим
Прочитавши коментарі мерії (Нововолинська), був впевнений, що не напишу жодного слова, але отримуючи Ваші дзвінки, будучи людиною миролюбивою і не конфліктною, напишу крайній ...